Zamknij
REKLAMA

Nie uwierzysz – ORŁY Gastronomii dotarły do Trójmiasta!

12:49, 26.05.2020 | materiały partnera

Mieszkańcy Trójmiasta już od dwóch lat wybierają najlepsze kawiarnie, restauracje i firmy cateringowe w ramach plebiscytu ORŁY Gastronomii, a Ty jeszcze o tym nie słyszałeś? Czym są te całe ORŁY , jak to działa i co najchętniej jedzą w Trójmieście?

ORŁY Gastronomii to zestawienie, które co roku z pomocą programu komputerowego skanuje i sumuje wszystkie zawarte w Internecie oceny lokali gastronomicznych. Następnie wyciąga z nich średnią ważoną i porównuje firmy w obrębie miasta lub całej Polski (zależnie od edycji). Liczą się wszystkie gwiazdki oraz oceny cyfrowe z witryn internetowych jak np. Google Maps, Facebook, Zumi czy TripAdvisor. Każdy głos, którego udzielimy będzie miał w zestawieniu realną wartość. Plebiscyt ORŁY przeprowadzany jest w wielu innych branżach, jak np. kosmetyka, motoryzacja czy piekarnictwo, ale my dzisiaj przyjrzymy się gastronomicznej wersji.

Laureatem trzeciego miejsca w Sopocie jest restauracja NOVA, zlokalizowana nieopodal dworca. Lokal serwuje dania kuchni polskiej w nowoczesnej odsłonie, które można zamówić również w formie cateringu na przyjęcie. Drugie miejsce należy do BarTini – firmy oferującej usługi barmańskie na najwyższym poziomie. Możemy więc zamówić profesjonalnych barmanów na bankiet, wesele czy eleganckie przyjęcie. Taki wybór w Sopocie, mieście towarzyskich spotkań, nie powinien dziwić! Pierwsze miejsce należy jednak do jeżdżącej kawiarni (po wieczorze z barmanami trzeba się przecież dobudzić) – Flow Coffee. Profesjonalni bariści zaparzą świeżą kawę nawet z samego rana!

Restauracją w Gdyni, która uzyskała trzecie miejsce jest Pracownia Sushi Jerry Ruko. Lokal reklamuje się korzystaniem ze świeżych składników i opracowywaniem ich według tradycyjnych, japońskich receptur. Aż 250* osób wyceniło lokal na najwyższą notę 10 punktów. Jednak o 15 więcej pozytywnych ocen udało się zdobyć TŁOK Kawiarni. Możemy tu do dyspozycji wiele rodzajów ziaren kawy oraz jej parzenia, przepyszne ciasta (w tym wegańskie), a to wszystko w ciepłym wnętrzu z pięknymi kwiatami doniczkowymi pomiędzy stolikami. Zasłużone pierwsze miejsce (389* pozytywnych ocen) należy do Honolulu wise food. Lokal w iście hawajskim stylu, podaje swoim gościom kolorowe kanapki i dania z owocami morza, a wszystko to w słonecznym wnętrzu pod palmami.

Gdańsk to miasto zabieganych biznesmanów i kwitnącej turystki, co idealnie odzwierciedlają zwycięzcy rankingu. Trzecie miejsce zajmuje Restauracja Zapiekanka, oferująca półmetrowe zapiekanki i jedną z najlepszych pizz w mieście Neptuna. Drugie miejsce przypadło Hot Bear Fusion Hot Dogs. Restauracja oferuje hot dogi w niecodziennym wydaniu – różne dodatki, kolorowe bułki, dużo sosu a zamiast kiełbasek można wybrać camembert lub kaczkę. Ponoć są to połączenia, które niedźwiedzie lubią najbardziej. Najlepiej oceniana restauracja w Gdańsku to Burgery Osowa, uzyskując aż 378* pozytywnych opinii. Nie jest to jednak tylko burgerownia, znajdziemy w niej tez dania obiadowe i zupy, więc śmiało można tam udać się na posiłek wraz z całą rodziną. Każdy znajdzie coś dla siebie.

*Wszystkie dane zostały zaczerpnięte ze stron plebiscytu i są datami aktualnymi na dzień skanowania restauracji przez program komputerowy.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA