Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
21:26, 23.04.2022
Wszyscy wiemy jak trudna sytuacja jest aktualnie u naszych sąsiadów na Ukrainie. Wielu z nas otworzyło nie tylko serca, ale i drzwi domów. Okazuje się też, że nie tylko polskie serca są otwarte. Marka Panache Lingerie podarowała dla ukraińskich kobiet 5 500 kompletów bielizny. Bielizna została przekazana do fundacji Wsparcie na Starcie, która jest organizacją pozarządową, w ramach pomocy humanitarnej. Dzięki temu możemy choć trochę wesprzeć kobiety, które musiały uciekać ze swojego domu, dość często tylko z małą torbą najpotrzebniejszych rzeczy.
13:43, 21.04.2022
Gdy temperatura rośnie, zaczynamy marzyć o letnim wypoczynku. Lato to najprzyjemniejsze pora roku. Kojarzy nam się z wakacjami i letnim wypoczynkiem. Początek sezonu, a raczej jeszcze jego zapowiedź, to doskonały moment na zakup kostiumu kąpielowego. Teraz jest największy wybór modeli, kolorów i rozmiarów. Teraz też są najlepsze promocję.
13:20, 13.03.2022
To MIT. Niestety w społeczeństwie wciąż panuje opinia, że kłopoty z sercem dotyczą głownie mężczyzn, szczególnie tych z nadwagą, palących papierosy i nadużywających alkoholu. Specjaliści ostrzegają, że to może zmniejszać czujność w kwestii ryzyka zawału u kobiet. Tymczasem chorują one na serce trochę później niż mężczyźni, na dodatek mogą mieć inne objawy.
12:47, 09.02.2022
Z kim obchodzisz Walentynki? Kampania Powiedz “Kocham Cię” przełamuje stereotypy i zachęca do wyrażania miłości każdemu, kogo się kocha. 14 lutego to święto miłości i idealna data, by powiedzieć bliskiej osobie “kocham Cię”.
22:08, 28.01.2022
Istnieją pewne elementy garderoby, które warto mieć we własnej szafie, niezależnie od typu sylwetki czy od tego jak często są one noszone. Nigdy bowiem nie wiadomo, kiedy mogą okazać się potrzebne.
REKLAMA
15:07, 28.01.2022
Każda z nas jest wielozadaniowa. Każda z nas musi być przygotowana na wszystko. Zatem nasza bieliźniarka też powinna spełniać wymogi każdej sytuacji. W naszej szufladzie ze stanikami powinny się znaleźć przede wszystkim trzy typy staników.
17:00, 27.01.2022
Czy można wpłynąć na wygląd twarzy? Czy można schudnąć na twarzy? Może da się zlikwidować podwójny podbródek? Otóż na wszystkie te pytania możemy udzielić twierdzącej odpowiedzi. Okazuje się bowiem, że to nie tylko geny, ale my, swoją chęcią, pracą, staraniami, możemy wpłynąć na swój wygląd. I nie chodzi tu o makijaż, który tak jak mała czarna czyni cuda, ale o szereg innych czynników mający wpływ na nasz zdrowy i szczupły wygląd.
20:33, 01.01.2022
Wszyscy doskonale wiemy, że to jak zaczniemy dzień, wpływa na dalszy jego przebieg – biorąc pod uwagę chociażby jedno z utartych powiedzeń, które słyszymy już od najmłodszych lat: „Wyglądasz, jakbyś wstał dziś lewą nogą..”. Co zatem zrobić, żeby zacząć dzień prawidłowo i tym samym zwiększyć swoją produktywność, poprawić sprawność myślenia i co najważniejsze, zwiększyć zadowolenie z codziennego funkcjonowania? Zastosuj się do pięciu niepozornych rad, aby od razu poczuć różnicę!
12:49, 15.11.2021
Karnawał to piękny czas. Wybierając się na bal karnawałowy warto zainteresować się ciekawymi stylizacjami. Co sprawia, że nasz LOOK jest naprawdę nietuzinkowy? To nie tylko piękna sukienka. Nieodzownymi elementami w karnawałowej stylizacji są dodatki.
REKLAMASpełnij swoje marzenia o pięknie urządzonym domu decydując się na zakupy właśnie w naszym sklepie. Dostaniesz u nas najbardziej stylowe meble tapicerowane, wśród których znajdziesz między innymi doskonałe, eleganckie narożniki, niezwykle komfortowe fotele, a także kanapy. Jako autoryzowany sprzedawca wyposażenia domowego, nasze realizacje projektujemy z myślą o gustach, jak i możliwościach finansowych Klientów. Nie czekaj, spełniaj swoje marzenia kupując nasze wytrzymałe, wykonane z solidnych materiałów wyposażenie użytku domowego.