Polscy siatkarze pędzą w najlepsze przez fazę grupową.
19:40, 23.07.2021
Na ten moment cały sportowy świat czekał o rok za długo, ale wreszcie jest. W Tokio zapłonął znicz olimpijski. Igrzyska XXXII Olimpiady otwarte.
13:00, 15.07.2021
Sportowiec w czwartek nie stawił się w sądzie. Jego pełnomocnik i obrońca uzasadniał to chorobą. Wnioskował zarazem, by z tego powodu odroczyć rozprawę. Sąd się nie zgodził. Sędzia Agnieszka Suder-Szlósarczyk wyjaśniła, że obecność Mariusza P. nie jest konieczna, gdyż reprezentuje go obrońca z wyboru.
11:34, 13.07.2021
Część oficjalna za nimi, teraz tylko wsiąść do samolotu, odlecieć do Tokio i jak najlepiej wykorzystać ostatnie dni przed startem igrzysk. - Chcemy medalu - przyznał otwarcie trener polskich siatkarzy Vital Heynen w rozmowie z reporterem Eurosportu.
11:16, 13.07.2021
Trener Michal Dolezal ogłosił nazwiska skoczków, którzy wystartują w Wiśle-Malince w zawodach Letniego Grand Prix. W składzie reprezentacji nie zabrakło Kamila Stocha, Dawida Kubackiego i Piotra Żyły.
07:25, 22.06.2021
Poniedziałkowe wyniki spowodowały też, że w fazie pucharowej na pewno wystąpią drużyny, które mają na koncie cztery punkty.
13:29, 20.06.2021
Emocjonująca wymiana kilku podań, strzał i piłka leci ponad bramką, a z trybun wydobywa się jęk zawodu. Każdy, kto choć raz kibicował swojej drużynie w napięciu oczekując na bramkę, zgodzi się, że piłka nożna dostarcza kibicom wielu emocji. Te jednak potrafią być zgubne. Okazuje się bowiem, że stres towarzyszy nie tylko zawodnikom na murawie, ale również tym, którzy tak zaciekle kibicują.
22:08, 14.06.2021
"Przespaliśmy pierwszą połowię, nie graliśmy w niej tak, jak powinniśmy i tak, jak zakładaliśmy. W przerwie powiedzieliśmy sobie trochę mocnych słów, po przerwie zaczęliśmy mocno, agresywnie, czyli tak, jak to powinno wyglądać od początku. Niestety przegraliśmy i ten wieczór jest bardzo gorzki" - powiedział Linetty przed kamerami TVP.
14:14, 11.06.2021
KREWKI PIŁKARZ - już 13 czerwca o 9.30 na stadionie OSiR Zawiercie startuje nowa edycja.
17:06, 06.06.2021
Prezydent Miasta Zawiercie Łukasz Konarski oraz Starosta Zawierciański Gabriel Dors zapraszają na bieg i marsz nordic walking ulicami Zawiercia na 5km. Bądź z nami 27 czerwca 2021r.
14:02, 06.06.2021
Klub Piłkarski Warta Zawiercie znów triumfuje. Podopieczni Roberta Majchrzaka wygrali w Bytomiu z Szombierkami 4-2. Bramki zdobyli: Norbert Bębenek, Patryk Bartusiak oraz Italo Santana Ferreira. Gratulujemy;-)
11:50, 23.05.2021
Lewandowski został samodzielnym rekordzistą wszech czasów pod względem liczby bramek uzyskanych w jednym sezonie piłkarskiej Bundesligi. W sobotnim meczu ostatniej kolejki pokonał bramkarza Augsburga Rafała Gikiewicza, powiększając dorobek do 41 strzelonych bramek. Lewandowski trafił do siatki w 90. minucie spotkania w Monachium, a tuż po tym golu sędzia zakończył spotkanie.