Zamknij
22:06, 27.11.2022
Aluron CMC Warta Zawiercie podtrzymała zwycięską passę i w niedzielne popołudnie pokonała Projekt Warszawa 3:0. Patryk Łaba z pewnością zapamięta to spotkanie głównie ze względu na pierwszy punkt zdobyty w PlusLidze w naszych barwach.
22:02, 27.11.2022
Jurajscy Rycerze pokonali Projekt Warszawa 3:0, przedłużając serię zwycięstw do dziewięciu. Po raz pierwszy w tym sezonie statuetka MVP trafiła w ręce Miguela Tavaresa. Wielkie gratulacje, pierwsza nagroda MVP w tym sezonie. Spodziewałeś się tego, gdy po zakończeniu meczu stałeś na linii końcowej?
20:59, 27.11.2022
Aluron CMC Warta Zawiercie pokonała Projekt Warszawa 3:0 i kontynuuje zwycięską passę! To już dziewiąta wygrana i ósmy komplet punktów z rzędu Jurajskich Rycerzy.
11:56, 27.11.2022
Trzecie miejsce zajął Japończyk Naoki Nakamura.
18:45, 26.11.2022
Bramki: 1:0 Piotr Zieliński (39), 2:0 Robert Lewandowski (82).
18:18, 26.11.2022
Czas na kolejne ligowe spotkanie. Aluron CMC Warta Zawiercie podejmie we własnej hali Projekt Warszawa, z którym przed własną publicznością wygrała do tej pory tylko dwa razy.
12:32, 26.11.2022
Żyła po raz dwudziesty w karierze stanął na podium konkursu Pucharu Świata.
19:38, 24.11.2022
Wtorkowe zwycięstwo Arabii Saudyjskiej jest uważane za jedną z największych sensacji w historii mistrzostw świata. Argentyna prowadziła do przerwy po golu Lionela Messiego z rzutu karnego, ale na początku drugiej połowy w odstępie pięciu minut na listę strzelców wpisali się Saleh Al-Shehri i Salem Al-Dawsari.
16:54, 23.11.2022
Wiadomo, że trener Saudyjczyków Herve Renard nie będzie mógł skorzystać z pomocy dwóch zawodników, którzy przyczynili się do sensacyjnej wygranej 2:1 z Argentyną. Yaser Al-Shahrani i kapitan zespołu Salman Al-Faraj z powodu kontuzji nie zagrają już w tegorocznych mistrzostwach.
11:04, 23.11.2022
Wtorkowa wygrana z Asseco Resovią Rzeszów 3:1 była ósmym zwycięstwem Jurajskich Rycerzy z rzędu, a siódmym kolejnym za 3 punkty. Jak ten mecz ocenił Santiago Danani?
06:58, 23.11.2022
Aluron CMC Warta Zawiercie pokonała na wyjeździe Asseco Resovię Rzeszów 3:1 i zaliczyła ósme zwycięstwo z rzędu. MVP spotkania został Bartek Kwolek, który zdobył 20 punktów. Od samego początku byłeś w gazie w tym meczu. To było starcie z gatunku tych za sześć punktów, dwa zespoły z czołówki tabeli. Takie spotkania faktycznie wywołują u ciebie jakieś większe emocje?
06:43, 23.11.2022
Po świetnej grze zwłaszcza w pierwszych dwóch setach i bardzo emocjonującym starciu Aluron CMC Warta Zawiercie pokonała na wyjeździe Asseco Resovię Rzeszów 3:1 i zrównała się z nią punktami w tabeli PlusLigi. Mecz trwał prawie 2,5 godziny i skończył się tuż przed północą.
07:37, 22.11.2022
Dokładnie 5 lat temu – 22 listopada 2017 roku – Jurajscy Rycerze wygrali pierwsze wyjazdowe spotkanie w PlusLidze. Zawiercianie po tie-breaku pokonali na Podpromiu Asseco Resovię Rzeszów. Czy również tym razem ta hala okaże się dla nas szczęśliwa?
07:31, 22.11.2022
Ostatni raz w Rzeszowie graliśmy wiosną, gdy w stolicy Podkarpacia walczyliśmy o półfinał PlusLigi. Wtedy Jurajscy Rycerze wygrali 3:1, a MVP został Dawid Konarski. Teraz wracamy na Podpromie, które dla naszego kapitana jest wyjątkowo szczęśliwe, bo 7 lat wcześniej świętował tam pierwsze w karierze mistrzostwo Polski.
16:59, 21.11.2022
"Wszyscy zawodnicy są do mojej dyspozycji, nie ma kontuzji. Jesteśmy przekonani co do ustawienia i składu osobowego, w jakim zagramy. Dziś wieczorem na odprawie dowiedzą się piłkarze. Chcę, żeby mieli czystą głowę i wiedzieli, kto zagra. Tak, aby mogli skupić się już na samym występie" - powiedział selekcjoner podczas poniedziałkowej konferencji prasowej w centrum medialnym FIFA.