Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
14:55, 25.11.2022
Szukasz metody na oszczędzanie? Dlaczego sterowanie temperaturą pomaga oszczędzać energię grzewczą?
14:44, 25.11.2022
Już 25 listopada serdecznie zapraszamy na Otwarcie hurtowni MONTER SHOP w Zawierciu, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 125
15:38, 10.11.2022
Plastik nietrudno znaleźć w wielu rzeczach, które służą do konsumpcji, przechowywania i transportu żywności. Chociaż klienci coraz chętniej sięgają po torby wielokrotnego użytku, to cały czas popularne kubki czy opakowania na wynos zawierają w sobie tworzywa sztuczne. Tymczasem bardziej ekologiczne i opłacalne są opakowania, z których można korzystać wiele razy. Dlaczego warto je wybierać?
16:00, 03.07.2022
Wchodzi w życie nowa ustawa deweloperska, dzięki której nabywcy mieszkań na rynku pierwotnym będą lepiej chronieni. W przypadku upadłości dewelopera będzie można odzyskać całość wpłaconych pieniędzy.
10:38, 22.03.2022
Trzecia edycja największego targu roślin doniczkowych w Katowicach! 26-27 marca 2022 – Katowicki Spodek
18:32, 21.12.2021
O bezpieczeństwo swojego mienia warto dbać przez cały rok. Niestety, często w okresie świątecznym może dochodzić do większej liczby włamań i kradzieży. Zadbajmy więc o to, by po powrocie nie spotkała nas nieprzyjemna niespodzianka. Pomyślmy o tym, jak odpowiednio zabezpieczyć swoje mieszkanie czy dom. Nie ma idealnych zabezpieczeń przed włamaniem, ale sami możemy zminimalizować jego ryzyko. Zapoznajcie się z naszymi poradami.
12:52, 09.12.2021
Chcesz kupić firanki do domu, ale stoisz przed dylematem, jaki produkt wybrać, by efekt, był naprawdę ciekawy? Oto przewodnik po zakupach firanek, który przeprowadzi Cię przez cały proces! Przeczytaj!
16:13, 01.12.2021
Choinka jest niezaprzeczalnym symbolem świąt bożonarodzeniowych - nie tylko chcemy, aby przepięknie wyglądała, ale również roztaczała na całe mieszkanie świąteczny zapach. Choinkę do domu możesz kupić nawet teraz, jednakże musisz ją w odpowiedni sposób zahartować, aby zbyt szybko nie zgubiła igieł i w noc wigilijną ciągle prezentowała się jak dopiero co przyniesiona z pola. Na choinkę do naszego domu najczęściej wybieramy świerka pospolitego lub jodłę kaukaską. Oczywiście możesz wybierać również spośród innych rodzajów drzewek choinkowych, jednakże musisz liczyć się z ich innymi parametrami. Co zrobić, aby choinka przez długi czas prezentowała się efektownie i szybko nie zgubiła igieł? Dzięki naszym poradom Twoja żywa choinka bez większego problemu postoi do święta Trzech Króli, a nawet i dłużej!
14:11, 18.11.2021
Duży salon daje ogromne możliwości. Można postawić w nim wszystko, co się podoba, bez ryzyka, że zagraci się przestrzeń. Co więcej, wybierając meble, warto pamiętać, by zdecydować się raczej na te większych gabarytów, żeby nie było zagrożenia, że pomieszczenie będzie wyglądało pusto. Co w przypadku kanapy do dużego salonu? Jaka będzie najlepsza?
10:01, 16.11.2021
Właściciele mebli ogrodowych w sezonie wiosennym i letnim cieszą się urokami wypoczynku na świeżym powietrzu, jednakże gdy przychodzi jesień, kończy się okres sielanki i trzeba zadbać o odpowiednie zabezpieczenie mebli, aby służyły nam również w przyszłym sezonie. Nie wystarczy jedynie zakryć mebli ogrodowych pokrowcem, ponieważ niektóre meble wymagają zaimpregnowania specjalnymi środkami pielęgnacyjnymi, a jeszcze inne preparatami ochronnymi i przeniesienia do miejsca, w którym nie będą narażone na nadmierną wilgoć oraz inne niekorzystne czynniki atmosferyczne. Co zatem należy zrobić, aby skutecznie zabezpieczyć meble ogrodowe i zadbać o ich dobrą kondycję w przyszłym sezonie?
08:14, 13.11.2021
Hortensja bukietowa pięknie prezentuje się w ogrodzie. Bardzo ciekawie wyglądają szpalery tych wspaniałych roślin ozdobnych. Jeśli zależy Ci na większej liczbie krzewów o okazałych kwiatostanach, nie musisz kupować ich w sklepie. Jesień to doskonały czas na tworzenie sadzonek ze zdrewniałych części rośliny. Jak rozmnażać hortensję bukietową jesienią?
21:46, 12.11.2021
Do wiosny jeszcze daleko, ale spróbuj wyobrazić sobie, jak będzie wyglądać. Jeśli teraz posadzić cebulki kwiatowe, to już za kilka miesięcy Twój ogród wypełni się feerią barw. Krótko mówiąc: posadź cebulki jesienią, by cieszyć się ich kwiatami wiosną! Podpowiadamy, jak to zrobić.
16:16, 12.11.2021
Może część z was miała podobną sytuację we własnym domu? Deszczowa pogoda i powrót ze spaceru ze swoim czteronożnym przyjacielem, który merdając ogonem czeka aż otworzysz drzwi. Gdy tylko lekko je uchylisz on w mgnieniu oka wbiega do salonu i wskakuje na Twoją narożną kanapę. A dla dodatnia dramaturgii tej chwili, przebiegł jeszcze od prawej do lewej strony wycierając się z błota wprost w naszą piękną, wygodną kanapę. Brzmi przerażająco?
09:59, 12.11.2021
Jesień to czas, kiedy wszystko wokół nas zwalnia tempo. Natura szykuje już swoją ciepłą pierzynkę z opadających liści, aby przygotować się do zimowego snu. O poranku okolica jest owiana tajemniczą mgłą, która nadaje nostalgicznego klimatu. To czas, kiedy Matka Natura nie tylko szykuje się na przyjście zimy. Wystawia ona dla wszystkich jedyny w swoim rodzaju spektakl niczym z baśni - pełen wyrazistych barw.
20:47, 11.11.2021
Zmywarka to niesamowite udogodnienie, które w wielu domach jest wręcz niezastąpione. Są jednak takie naczynia, które lepiej myć ręcznie. Sprawdźcie jakie to naczynia.