Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
09:28, 03.09.2020
Właściciele zakładów krawieckich, orientujących się co nieco w internetowych zawiłościach, zapewne chcieliby spróbować swoich sił w prowadzeniu profilu na Facebooku. Trudno jest im jednak „wgryźć” się w tę materię, zrobić pierwszy krok, a potem kolejny i kolejny… Zapewne ten brak działania wiąże się z faktem, iż nie widzą korzyści jakie przynosi to rozwiązanie.
09:27, 13.07.2020
Puchowe poduszki są domeną polskich producentów. Taki towar jest bowiem pożądany na całym świecie, nawet w Japonii, gdzie polski puch posiada zastrzeżony znak jakości w urzędzie patentowym. Najlepsi producenci dbają więc, by ich tekstylia były najwyższej jakości i wyróżniały się na tle zagranicznej konkurencji. Do liderów polskich producentów poduszek puchowych zaliczyć można między innymi firmę AMW Clover, AMZ lub Piórex.
12:49, 26.05.2020
Mieszkańcy Trójmiasta już od dwóch lat wybierają najlepsze kawiarnie, restauracje i firmy cateringowe w ramach plebiscytu ORŁY Gastronomii, a Ty jeszcze o tym nie słyszałeś? Czym są te całe ORŁY , jak to działa i co najchętniej jedzą w Trójmieście?
08:21, 12.05.2020
Z pewnością każdy stomatolog w Warszawie oraz w wielu dużych miastach w Polsce wie, jak trudno zostać zauważonym na tle tak licznej konkurencji. W dzisiejszych czasach podstawowym narzędziem, służącym do wykreowania pozytywnego wizerunku jest Internet. Jak dzięki niemu zjednać sobie klientów i wypromować stabilną markę?
12:15, 02.04.2020
Sposobów na znalezienie pracy jest wiele. Wykorzystywanie znajomości, rejestracja w biurze pośrednictwa pracy, czy osobiste składanie CV w interesujących nas firmach, to tylko kilka z nich. Z czego jeszcze możemy korzystać w 2020 roku?
12:11, 01.04.2020
Ekologia w wielu firmach to nadal bardzo trudny temat. Niemniej, dostosowaniu się do światowych trendów będzie musiało ulec każde przedsiębiorstwo, o ile będzie nadal chciało istnieć na rynku. Oto kilka sposobów na to, jak firmy radzą sobie z kwestią ekologii w swoich strukturach.
1
09:09, 11.07.2019
Zastanawiasz się, jakie donice warto kupić na balkon czy taras? Chcesz poznać ciekawe trendy i funkcjonalne udogodnienia. Zajrzyj do naszego wpisu, gdzie poznasz nasze typy.
60
15:00, 27.05.2019
Motocyklisto! Nawet jeśli jeździsz swoją maszyną tylko kilka razy w sezonie, musisz opłacić roczną składkę OC. Jeśli tego nie zrobisz, to w razie kolizji lub stłuczki zapłacisz karę i odszkodowanie z własnych pieniędzy. Pierwsze to maks. 750 zł. Ale odszkodowanie może wynieść nawet ponad milion złotych.
1
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
09:37, 19.10.2018
Chęć szybkiego zatrudnienia, wysoka motywacja do działania i mnogość przeróżnych ogłoszeń o pracę sprawiają, że często nie zwracamy uwagi na autentyczność ofert, a także same firmy, które poszukują pracowników. Po rozmowie kwalifikacyjnej również możemy wyciągnąć błędne wnioski. Na co zatem uważać podczas szukania pracy?
09:29, 19.10.2018
W procesie szukania pracy bardzo często paraliżuje nas strach przed spotkaniem z przyszłym pracodawcą. Chcemy wypaść jak najlepiej, dlatego stres bierze górę i nie pozwala nam w pełni zaprezentować umiejętności i dotychczasowych osiągnięć. Czy rozmowa kwalifikacyjna bez stresu jest możliwa? Jak zapanować nad swoimi emocjami?
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
1
12:30, 08.08.2018
Zbiórka podpisów w sprawie ograniczenia politycznej działalności Tadeusza Rydzyka trwa. Udało się zgromadzić 80 tys. podpisów, teraz dokument ma trafić do Watykanu. Organizatorzy szukają odpowiedniego ambasadora
REKLAMA