Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
09:09, 11.07.2019
Zastanawiasz się, jakie donice warto kupić na balkon czy taras? Chcesz poznać ciekawe trendy i funkcjonalne udogodnienia. Zajrzyj do naszego wpisu, gdzie poznasz nasze typy.
10
15:00, 27.05.2019
Motocyklisto! Nawet jeśli jeździsz swoją maszyną tylko kilka razy w sezonie, musisz opłacić roczną składkę OC. Jeśli tego nie zrobisz, to w razie kolizji lub stłuczki zapłacisz karę i odszkodowanie z własnych pieniędzy. Pierwsze to maks. 750 zł. Ale odszkodowanie może wynieść nawet ponad milion złotych.
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
09:37, 19.10.2018
Chęć szybkiego zatrudnienia, wysoka motywacja do działania i mnogość przeróżnych ogłoszeń o pracę sprawiają, że często nie zwracamy uwagi na autentyczność ofert, a także same firmy, które poszukują pracowników. Po rozmowie kwalifikacyjnej również możemy wyciągnąć błędne wnioski. Na co zatem uważać podczas szukania pracy?
09:29, 19.10.2018
W procesie szukania pracy bardzo często paraliżuje nas strach przed spotkaniem z przyszłym pracodawcą. Chcemy wypaść jak najlepiej, dlatego stres bierze górę i nie pozwala nam w pełni zaprezentować umiejętności i dotychczasowych osiągnięć. Czy rozmowa kwalifikacyjna bez stresu jest możliwa? Jak zapanować nad swoimi emocjami?
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
1
12:30, 08.08.2018
Zbiórka podpisów w sprawie ograniczenia politycznej działalności Tadeusza Rydzyka trwa. Udało się zgromadzić 80 tys. podpisów, teraz dokument ma trafić do Watykanu. Organizatorzy szukają odpowiedniego ambasadora
14:03, 06.08.2018
We wtorek (22.05) toruński sąd wydał wyroki w stosunku do 63 mężczyzn zatrzymanych po meczu piłki nożnej. Sąd zdecydował m.in. o zakazach wstępu na imprezy masowe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz mecze piłki nożnej rozgrywane przez kadrę narodową lub polski klub sportowy poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na 2 lata.
14:07, 20.07.2018
Proces rekrutacyjny do wielu firm wygląda tak, że spośród setek życiorysów wybiera się kilkanaście. Zaprasza się tylu kandydatów na rozmowę o pracę, a z nich typuje się kilku, spośród których jedna osoba otrzymuje wymarzoną propozycję zatrudnienia. Co zrobić, by przebić się ze swoim CV do tych kilkunastu szczęśliwców? Może postawić na szczyptę ekstrawagancji?
14:05, 20.07.2018
Kroczenie ścieżką kariery wcale nie jest łatwe. Każdy zawód wymaga osiągnięcia odpowiednich umiejętności i posiadania adekwatnych predyspozycji. Nie inaczej jest z profesją redaktora. Jednak na pewno praca tego typu potrafi przynieść wiele satysfakcji.
14:02, 20.07.2018
W dzisiejszym, dynamicznie modernizującym się świecie miejsce zatrudnienia to rzecz bardzo niepewna. Nie znamy dnia ani godziny, kiedy może się okazać, że czeka nas zmiana pracy. Warto więc mieć w zanadrzu kilka sposobów na to, aby poradzić sobie w okresie tymczasowego braku zajęcia.
13:58, 20.07.2018
Dziś na większości stanowisk pracodawcy już na starcie wymagają od pracownika posiadania praktycznych umiejętności z danej dziedziny działalności ludzkiej. Jak mówią złośliwi, zanim podejmie się pierwszą pracę, nie wystarczy już mieć tylko ukończonych studiów, w dodatku najlepiej na kilku fakultetach, lecz w wieku dwudziestu pięciu lat należy posiadać minimum kilkanaście lat doświadczenia. Żarty żartami, w tego typu stwierdzeniach jest jednak ziarno prawdy. Co więc zrobić, by zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, a jednocześnie nie dać się zwariować?
13:53, 20.07.2018
Każdy chciałby posiadać kierownicze stanowisko, ale niestety, nie każdy się do tego nadaje. Jeśli czujesz, że potrzebujesz wyzwań, a praca jako przeciętny pracownik ci nie wystarcza, szukasz nowych wyzwań i chcesz się realizować – sprawdź, czy posiadasz niezbędne umiejętności do kierowania ludźmi.
REKLAMA
© zawiercie365.pl | Prawa zastrzeżone