Prace w tegorocznej edycji można zgłaszać w trzech kategoriach:
- Nowotwór - przełamać strach, wygrać życie,
- Choroby serca - rosnące zagrożenie,
- Cukrzyca - wygrać z postępem choroby.
Zgłoszenia mogą dotyczyć tylko autorskich materiałów opublikowanych lub wyemitowanych w okresie pomiędzy 1 marca 2025 roku a 28 lutego 2026 roku.
Konkurs odbywa się pod patronatem honorowym Polskiego Towarzystwa Onkologicznego, Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej, Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, a także Dziennikarskiego Klubu Promocji Zdrowia.
Zgłoszenia
Zgłoszenie konkursowe wraz z kompletem materiałów można wysłać poprzez formularz zgłoszeniowy on-line, dostępny na stronie konkursu www.krysztalowepiora.pl.
Regulamin konkursu jest dostępny na stronie konkursu www.krysztalowepiora.pl. Organizator serdecznie zaprasza i zachęca do zgłaszania swoich prac.
KONTAKT:
Biuro Konkursu Kryształowe Pióra
e-mail: [email protected]
Źródło informacji: Servier Polska
UWAGA: Za materiał opublikowany przez redakcję PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zawiercie365.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Samorządy apelują o przyjazne dla środowiska obchody dn
Mnie widok cmentarzy pełnych zniczy zawsze wzrusza. Szkoda byłoby rezygnować z tej tradycji. Najbardziej mi się podobają znicze ziemne - po użyciu kładziesz na trawie i rozgniatasz butem. W materiale, z których są zrobione są nasiona, z których wyrastają potem kwiatki.
Aleksandra
18:55, 2026-01-08
Wielka promocja monografii „Kromołów 1193–1939”
Jak i czy można kupić tą monografię on line? Niestety do Kromołowa do Pałacyku już nie zdążę dojechać
Marian
17:36, 2025-11-28
Trzy serca, jeden świat – wernisaż w MOK Zawiercie
Dwa dni później DorotaDomagalska zmarła. Wielka strat dla kultury
Elska
14:38, 2025-11-11
Ulica Szkolna w Rokitnie Szlacheckim tonie w dziurach!
Po prostu wstyd, aby w XXI wieku były jeszcze w Polsce drogi z dziurami, jak ser szwajcarski.
Piotr
14:55, 2025-05-20