Zamknij
REKLAMA

Maski karnawałowe, rajstopy i inne szaleństwa w karnawale!

15.11.2021 Maria Ratajczak

Maski karnawałowe, rajstopy i inne szaleństwa w karnawale!

Karnawał to piękny czas. Wybierając się na bal karnawałowy warto zainteresować się ciekawymi stylizacjami. Co sprawia, że nasz LOOK jest naprawdę nietuzinkowy? To nie tylko piękna sukienka. Nieodzownymi elementami w karnawałowej stylizacji są dodatki.  

Pierwszym, nieodzownym elementem, będącym uzupełnieniem każdej sukienki, są RAJSTOPY. Można zdecydować się na tradycyjne, gładkie, najlepiej czarne, ale można też troszkę poszaleć. W karnawale nogi mają błyszczeć, lśnić, być przyozdobione w dowolny sposób. Każda sukienka, każda stylizacja będzie zupełnie wyjątkowa, całkiem inna niż wszystkie, jeśli zostanie uzupełniona odpowiednimi rajstopami. 

Następną bardzo ważną sprawą jest oczywiście bielizna. Odpowiednio dobrany biustonosz pozwoli pokazać to, co w nas najpiękniejsze. Obecne kreacje są często przecudowne, ale też bardzo wymagające. Mają duże dekolty, głębokie wycięcia czy odkryte ramiona, plecy. Na większość tych trudnych wyzwań nasze brafitterki mają sprawdzone sposoby. Zapraszamy do Salonów Bielizny Grejs w Zawierciu i w Myszkowie. 

Wybierając się na bal karnawałowy można też zaszaleć z maską karnawałową. Do wyboru mamy te tradycyjne, bez dodatków zakrywającą jedynie oczy lub bardziej efektownie, ozdobione piórami i innymi dodatkowymi. Dzięki masce możemy upodobnić się do zwierzęcia lub określonej postaci np. z filmu, z bajki czy też osobistości z polityki lub z show-biznesu. Maski karnawałowe dostępne są w różnych rozmiarach (ze względu na ich długość i szerokość), dostosowanych do niemal każdej twarzy bez względu na to czy będzie to twarz osoby dorosłej czy twarz dziecka.

Odpowiednio dobrana do okazji maska karnawałowa wzbogacona o właściwe detale, jest w stanie sprawić, że osoba, która ją założy będzie się wyróżniała na dowolnej imprezie karnawałowej obojętnie czy będzie to bal maskowy czy też bal przebierańców.

Takie maski dodają nie tylko nutki tajemniczości, ale również umożliwiają odgrywanie różnych interesujących ról, zapewniając mnóstwo śmiechu i zabawy.

Udanej zabawy;-)

 


komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz