Zamknij
REKLAMA

Futrzaki na kanapie

12.11.2021

Futrzaki na kanapie

Może część z was miała podobną sytuację we własnym domu? Deszczowa pogoda i powrót ze spaceru ze swoim czteronożnym przyjacielem, który merdając ogonem czeka aż otworzysz drzwi. Gdy tylko lekko je uchylisz on w mgnieniu oka wbiega do salonu i wskakuje na Twoją narożną kanapę. A dla dodatnia dramaturgii tej chwili, przebiegł jeszcze od prawej do lewej strony wycierając się z błota wprost w naszą piękną, wygodną kanapę.  Brzmi przerażająco?

Pies, kot… i kanapa

Wśród nas z pewnością jest wielu miłośników psów, kotów a może jeszcze innych futrzanych przyjaciół. Wielu z nas traktuje zwierzęta wręcz jak członków rodziny, którym przysługują rozmaite przywileje domowe, jak choćby możliwość wylegiwania się na wygodnej kanapie.  Ma to swoje zalety, ponieważ miło jest usiąśći odprężyć się w tak doborowym towarzystwie. Bo kto nas lepiej zrozumie jak nie nasz najlepszy przyjaciel – spokojnie wysłucha, nie skrytykuje a spędzenie z nami czasu to dla niego sama przyjemność. Brzmi idealnie, prawda? Jednak jest coś, co może zburzyć idyllę wygodnego spędzania czasu na kanapie. To sierść pozostająca na meblach tapicerowanych – prawdziwa zmora amatorów czworonogów!

Jak sobie poradzić z problemem?

Są różne sposoby na usunięcie sierści z tkaniny w naszym salonie – czy to z kanapy, z narożnika czy może z fotela. Najprostszym z nich wydaje się być zakup mebla obitego specjalistyczną tkaniną z rodzaju „pet friendly”. Wyjątkowy sposób jej wykonania zapobiega „wbijaniu” się sierści w materiał. Dzięki temu bez problemu możemy ją odkurzyć lub zgarnąć za pomocą wilgotnej ściereczki. Tak po prostu! Jakie to ułatwienie, prawda? Z pewnością docenią to wszyscy właściciele zwierzaków i nie tylko. Dodajmy też, że tkaniny te ułatwiają usuwanie nie tylko sierści ale również innych zabrudzeń.

Tkaniny „pet friendly” są pokryte specjalną hydrofobową powłoką. To nie tylko ułatwia usuwanie sierści zwierząt, ale też zabezpiecza przed wchłanianiem cieczy i brudu. Dzięki wspomnianej powłoce mamy czas na reakcję i spokojnie możemy udać się po wilgotna ściereczkę lub papier aby przetrzeć meble. Takie właściwości są ważne w sytuacjach podobnych do tej wyżej opisanej, ale również w życiu codziennym każdego z nas. Z pewnością nie jednej osobie zdarzyło się coś rozlać na kanapę.

Jakich tkanin szukać?

W naszej ofercie można znaleźć dwie tkaniny polecane właścicielom futrzanych przyjaciół.

Pierwszą z nich jest Terra. Posiada ona powłokę hydrofobową , która nie absorbuje płynów, Wybierając takie obicie na swoje meble do salonu nie musisz martwić się o żadne dopłaty, ponieważ jest to tkanina z kategorii cenowej Promocja. Oznacza to, że cena mebli do salonu będzie taka, jaka jest widoczna przy danym produkcie w naszym sklepie internetowym comfort4u.eu.

Drugą tkaniną przystosowaną dla zwierząt jest Solar. W odróżnieniu do wcześniejszej tkaniny, wykończona jest ona nanocząsteczkami, które eliminują możliwość wchłaniania zabrudzeń. Pozwala to na usunięcie powstałych zabrudzeń za pomocą wody lub ewentualnie wody z mydłem (nie ma potrzeby używania środków chemicznych). Solar należy do wyższej kategorii cenowej (A), dlatego cena jest nieco wyższa niż ta widoczna w sklepie internetowym. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Solar jest tkaniną w kategorii „easy clean”, dzięki czemu jej właściwości polegające na łatwym usuwaniu wszelkich zabrudzeń są znacznie wyższe niż w przypadku tkanin z rodzaju „pet friendly”. O cenę mebla w tym materiale można zapytać naszych konsultantów – kontakt telefoniczny pod numerem 507 429 801 lub drogą mailową [email protected]topsofa.pl


komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz