Zamknij
REKLAMA

Tragiczny wypadek na przejściu dla pieszych

13:36, 12.05.2020 | D.D
Skomentuj
Tragiczny wypadek na przejściu dla pieszych
REKLAMA

Zawierciańscy policjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w minioną sobotę na ulicy Paderewskiego w Zawierciu. Na oznakowanym przejściu dla pieszych została potrącona 73-latka. Niestety pomimo udzielonej pomocy medycznej, kobieta dzień później zmarła w szpitalu.

W minioną sobotę przed godziną 09.00 na ulicy Paderewskiego w Zawierciu doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca toyoty proace jadąc w kierunku Kromołowa, potrącił pieszą. Kobieta przechodziła przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych. Na skutek odniesionych obrażeń 73-latka zmarła dzień później w szpitalu. Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że 46-letni kierowca był trzeźwy. Śledczy wyjaśniają teraz szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

Od początku roku na terenie powiatu zawierciańskiego doszło do 25 wypadków drogowych. Dwa z nich były śmiertelne.

Zawierciańscy policjanci ponownie apelują do uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostronżności w rejonie przejść dla pieszych!

[KPP Zawiercie]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

FreFre

1 0

Nie wiem jakie okoliczności ale mie wchodzi się na przejście póki samochód się nie zatrzyma a wielu wchodzi jak auto jedzie. Ja czekam aż się zatrYkie 13:53, 12.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA