Zamknij
REKLAMA

PROMAR. Kolejne działania Prezesa Andrzeja Marchewki

11:38, 10.09.2021 | M.R
Skomentuj
REKLAMA

Wczoraj  odbyła się uroczystość podpisania Aktu Erekcyjnego i wmurowania kamienia węgielnego pod nową halę magazynową firmy PROMAR. Uroczystość poprowadził Prezes Zarządu Andrzej Marchewka, a w wydarzeniu wzięli udział właściciele Spółki i pracownicy oraz zaproszeni goście.

Prezydent Zawiercia Łukasz Konarski przekazał władzom firmy najlepsze życzenia kolejnych lat działalności obfitujących w sukcesy, zadowolenia z dotychczasowych osiągnięć i sił w podejmowaniu nowych wyzwań - Od wielu lat obserwuję dynamiczny rozwój firmy PROMAR. Kolejne działania Prezesa Andrzeja Marchewki wiążą się z nowymi miejscami pracy dla naszych mieszkańców oraz rozwojem Strefy Aktywności Gospodarczej - podkreśla Prezydent Łukasz Konarski.

Nasze miasto reprezentowały także Zastępcy Prezydenta Małgorzata Benc i Justyna Miszczyk oraz Dyrektor Agencji Rozwoju Zawiercia Katarzyna Mikuła. Przedstawicielem Starostwa Powiatowego w Zawierciu była Barbara Kozioł, a wśród zaproszonych gości nie zabrakło również Prezesa Aluronu - Kryspina Barana.

Firma PROMAR już od ponad trzydziestu lat oferuje kompleksową gamę dodatków do żywności i jest jednym z najbardziej znaczących dostawców na polskim rynku. Nieustanny rozwój i znaczące inwestycje sprawiły, że stała się nowoczesną spółką, która z sukcesem łączy tradycję z innowacjami.

Nowy obiekt to nowoczesna hala magazynowa o powierzchni aż 2363 m2. Na jej terenie docelowo będą znajdować się:

- półautomatyczny magazyn surowców mieszczący 1065 palet,

- magazyn wysokiego składowania wyrobów gotowych mieszczący ponad 1800 palet,

- ekspedycja oraz zaplecze techniczne.

Foto: Szymon Bacior

(M.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%