Zamknij
REKLAMA

W Zawierciu powstaje nowy budynek firmy Promar

22:59, 03.09.2019 | .
Skomentuj
REKLAMA

Zawiercie jest miastem przyjaznym dla biznesu oraz przedsiębiorców - podkreślał Prezydent Zawiercia Łukasz Konarski podczas uroczystości wmurowania kamienia węgielnego pod nowy budynek firmy Promar - Akademię Smaku.

Akademia Smaku to nazwa siedziby Działu R&D, w ramach którego działają laboratoria oraz wszystkie działy rozwoju. - W tej chwili ten dział znajduje się w głównym biurowcu, ale ze względu na rosnącą rolę jaką odgrywa w strukturach firmy, już niedługo będzie dysponował odrębną, reprezentacyjną siedzibą - przekazała Dorota Aleksandrowicz z firmy Promar.

Uroczystość wmurowania kamienia węgielnego odbyła się we wtorek, 3 września.

- Znany hokeista Wayne Gretzky, zapytany kiedyś o to, jak to robi, że strzela tyle goli, odpowiedział, że nie myśli o tym, gdzie jest teraz krążek, ale o tym, gdzie będzie za chwilę. I my tym budynkiem też wychodzimy trochę do przodu, w przyszłość. Chcemy być tam, gdzie za chwilę będą nasi klienci  - mówił wiceprezes Promaru, Paweł Świerkula.

Prezes firmy Andrzej Marchewka dziękował wszystkim pracownikom za ogromne zaangażowanie i świetne wyniki w ostatnim miesiącu. Na uroczystość zaproszono także przedstawicieli władz samorządowych oraz współpracowników firmy Promar.

- Życzę Państwu, by firma dalej się rozwijała i zatrudniała jeszcze więcej pracowników z naszego miasta - podkreślał Prezydent Zawiercia Łukasz Konarski.

[UM Zawiercie]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA