Zamknij
REKLAMA

MOK w Zawierciu przedstawił nową ofertę

21:35, 10.09.2019 | .
Skomentuj
REKLAMA

Nowa propozycja przygotowana przez MOK jest skierowana zarówno do dzieci i młodzieży, jak i do dorosłych oraz seniorów. Podczas Dnia Otwartego można było zapoznać się z bogatą ofertą zajęć i zapisać się na poszczególne z nich. Bardzo dziękujemy wszystkim mieszkańcom za udział. Frekwencja była naprawdę wysoka.

Instruktorem podczas zajęć w pracowni teatralnej będzie Martyna Ptak. Można również skorzystać z warsztatów dziennikarskich, które poprowadzi Patryk Drabek oraz fotograficznych z Michałem Jastrzębiem. Daniel Bednarek będzie uczył dzieci i młodzież w szkółce szachowej, a zajęcia plastyczne poprowadzą Karolina Kindler-Skowronek, Karolina Wilk i Bożena Milejska.

W ofercie znalazły się także: warsztaty w pracowni szkła i ceramiki, rysunku i malarstwa z Grażyną Bieniasz; nauka gry na instrumentach klawiszowych z Michałem Rusem oraz nauka gry na gitarze z Bartłomiejem Chylą.

Pasjonaci podniebnych lotów mogą wziąć udział w zajęciach sekcji modelarstwa lotniczego (prowadzący: Marian Kaziród). Nie zabrakło również propozycji dla młodych artystów. Zorganizowano zajęcia z chórami: G1 Fort-E i Młodzieżowym Kameralnym Chórem Tutti (instruktor: Barbara Czajkowska).

Ciekawie wygląda również propozycja Chóru Mieszanego Capella Vartiensis (prowadzący: Leopold Stawarz). Emisji głosu i śpiewu uczyć będzie natomiast Anita Maszczyk. Zawiercianie mogą także skorzystać z zajęć: zespołu taneczno-estradowo-artystycznego (poprowadzi je Katarzyna Miklas), Reprezentacyjnego Zespołu Pieśni i Tańca „Zawiercie” oraz „Małe Zawiercie” (instruktorzy: Monika Nowosadko, Renata Rak, Marek Piotrowski), klubu tanecznego Let's Rock kierowanego przez Martynę i Michała Wacławików oraz klubu Tango Argentino (prowadząca Tatiana Sokołowska).

Jeżeli ktoś jest zainteresowany warsztatami, może kontaktować się bezpośrednio z pracownikami Miejskiego Ośrodka Kultury „Centrum”. Szczegółowe informacje na temat oferty.

Zdjęcia: Paula Sobota

[UM Zawiercie]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA