Zamknij
Promuj to ogłoszenie

PRACOWNIK PRODUKCJI

Data dodania: 2024-03-09 21:33:02 ID: 548

+48 Pokaż numer [email protected]

zdjecie ogloszenia

Agencję Pracy Tymczasowej ARK Jobs Sp. z o. o. w Zawierciu poszukuję dla swojego klienta pracownika na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI

Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
- kontrola jakości wyprodukowanych wyrobów,
- wykonywanie zleceń produkcyjnych zgodnie ze standardami bezpieczeństwa i jakości.

Wymagane kwalifikacje:
- gotowość do pracy 3-zmianowej,
- mile widziane doświadczenie w środowisku produkcyjnym,
- samodzielność i zorganizowanie.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- premie regulaminowe i uznaniowe,
- bezpłatny transport pracowniczy,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: [email protected] lub osobiste złożenie dokumentów aplikacyjnych w siedzibie biura w Zawierciu ul. Wierzbowa 16 H.

Wymagane dokumenty:
1. informacje, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2020 r., poz. 1320), tj.: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane służące do kontaktowania się z kandydatem (np. numer telefonu, adres e-mail, adres do korespondencji), wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia;
2. w przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez ARK Agencja Pracy w Zawierciu, prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych stosownego oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez ARK Agencja Pracy przez okres najbliższych 12 miesięcy i ich udostępniania potencjalnym pracodawcom.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.arkjobs.eu/pracownik-produkcji/