Zamknij

Straż Graniczna: od początku wojny na Ukrainie do Polski wjechało 4,190 mln osób

10:01, 20.06.2022 | PAP
Skomentuj PAP
REKLAMA

"Od 24.02 #funkcjonariuszeSG odprawili w przejściach granicznych na kierunku z Ukrainy do Polski 4,190 mln os." - napisała na Twitterze Straż Graniczna. SG poinformowała, że ostatniej doby zanotowano 24,8 tys. odpraw. Z kolei w poniedziałek do godz. 7 zanotowano 6,8 tys. odpraw.

Od 24 lutego funkcjonariusze Straży Granicznej odprawili w przejściach granicznych na kierunku z Ukrainy do Polski 4,190 mln osób - poinformowała w poniedziałek Straż Graniczna. Ostatniej doby do naszego kraju z Ukrainy przyjechało 24,8 tys. osób.

W niedzielę z Polski na Ukrainę odprawiono 25,1 tys. osób.

Poniedziałek jest 117. dniem wojny na Ukrainie. (PAP)

autor: Paweł Auguff

pau/ ok/

(PAP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMASpełnij swoje marzenia o pięknie urządzonym domu decydując się na zakupy właśnie w naszym sklepie. Dostaniesz u nas najbardziej stylowe meble tapicerowane, wśród których znajdziesz między innymi doskonałe, eleganckie narożniki, niezwykle komfortowe fotele, a także kanapy. Jako autoryzowany sprzedawca wyposażenia domowego, nasze realizacje projektujemy z myślą o gustach, jak i możliwościach finansowych Klientów. Nie czekaj, spełniaj swoje marzenia kupując nasze wytrzymałe, wykonane z solidnych materiałów wyposażenie użytku domowego.
0%