Szef resortu sportu w poniedziałek wziął udział w otwarciu szatni przy stadionie lekkoatletyczno-piłkarskim w Dusznikach.
„Kiedy dzieci przychodzą na trening, wszystko zaczyna się od szatni. To piękna rzecz, że możemy przeprowadzać metamorfozy szatniowe. Od stycznia rusza wielki ogólnopolski projekt remontu i budowy nowych zapleczy szatniowych. Chciałem państwa zachęcić do składania wniosków” - powiedział Rutnicki.
Minister poinformował, że maksymalna kwota dofinansowania na remont obiektu szatniowego wyniesie pół miliona złotych, nie więcej niż 50 proc. kosztów inwestycji.
„W tej kwocie można zawszeć wiele elementów: remont łazienki, wymianę instalacji, malowanie i wyposażenie szatni” - zaznaczył Rutnicki. „Za chwilę ogłosimy też program budowy nowych obiektów szatniowych. Tu maksymalna kwota wsparcia wyniesie milion złotych, ale nie więcej niż 50 proc. kosztów inwestycji” - dodał.
mam/
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zawiercie365.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Samorządy apelują o przyjazne dla środowiska obchody dn
Mnie widok cmentarzy pełnych zniczy zawsze wzrusza. Szkoda byłoby rezygnować z tej tradycji. Najbardziej mi się podobają znicze ziemne - po użyciu kładziesz na trawie i rozgniatasz butem. W materiale, z których są zrobione są nasiona, z których wyrastają potem kwiatki.
Aleksandra
18:55, 2026-01-08
Wielka promocja monografii „Kromołów 1193–1939”
Jak i czy można kupić tą monografię on line? Niestety do Kromołowa do Pałacyku już nie zdążę dojechać
Marian
17:36, 2025-11-28
Trzy serca, jeden świat – wernisaż w MOK Zawiercie
Dwa dni później DorotaDomagalska zmarła. Wielka strat dla kultury
Elska
14:38, 2025-11-11
Ulica Szkolna w Rokitnie Szlacheckim tonie w dziurach!
Po prostu wstyd, aby w XXI wieku były jeszcze w Polsce drogi z dziurami, jak ser szwajcarski.
Piotr
14:55, 2025-05-20