Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: Nowomiejska 26, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: montaż szalunków systemowych i tradycyjnych na terenie woj. śląskiego pracodawca zapewnia dojazdy i zakwaterowanie
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 11.04.2019
System wynagradzania:
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: możliwość przyuczenia
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: BUDOSTART Konrad Borowik
    Adres: Nowomiejska 26, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Konrad Borowik
    Numer telefonu: 505 26 99 11
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV kontat wyłącznie telefoniczny pod nr 505 26 99 11
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    - przygotowanie surowców i półproduktów garmażeryjnych do przerobu - sporządzanie różnymi technikami i metodami wyrobów garmażeryjnych - kontrolowanie jakości procesów, półproduktów i garmażeryjnych w
    StPr/19/0527
    wynagrodzenie od od 2 360 PLN

    Kierowca samochodu ciężarowego C+EWymagane doświadczenie i umiejętność w zakresie obsługi i kierowania pojazdami pow. 3,5 t. Krajowy transport drogowy
    StPr/19/0517
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Praca w systemie 3-zmianowym. Wymagane doświadczenie i umiejętności w zakresie obsługi i kierowania ładowarką Ł-34.
    StPr/19/0518
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Wymagane doświadczenie i umiejętność w zakresie obsługi i kierowania pojazdami pow. 3,5t. Godz. pracy 6-22
    StPr/19/0519

    spawanie elektryczne, gazowe, cięcie łukiem lub tlenem
    StPr/19/0520

    Sprawdzanie opon i znajdowanie w nich uszkodzeń, łatanie opon, konserwacja kół poprzez czyszczenie i naprawę uszkodzeń, bieżnikowanie. Praca w systemie 3-zmianowyym.
    StPr/19/0521

    wykonywanie specjalistycznych robót ziemnych związanych z budową dróg. Wykonywanie wykopów, załadunek i przemieszczanie mas ziemnych, rozmieszczanie materiałów na terenie składowania, pomocnicze prace
    StPr/19/0523
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    przygotowanie i sprzedaż fast-food (bar szybkiej obsługi "HAMBURGER" w Zawierciu), praca na dwie zmiany w godz. 8-22 (godziny pracy do ustalenia)
    StPr/19/0525
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Sprzedaż towarów, zamawianie towarów, wykładanie towarów, kontrola dat ważności towarów, dbanie o porządek i czystość w sklepie, praca na dwie zmiany w godz. 6-14 i 13-21
    StPr/19/0526
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    - obsługa maszyn i urządzeń stosowanych w zakładzie: wtryskarki, wytłaczarki, regranulaty - określanie parametrów procesów przetwórstwa na podstawie dokumentacji technologicznej - ocena stanu techn
    StPr/19/0516
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN