Ślusarz

Miejsce pracy: Okólna 10, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Przebudowa klatek walcowniczych. Praca w ruchu ciągłym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Data rozpoczęcia: 23.11.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: [Inne] : Mile widziane uprawnienia spawacza i operatora suwnic.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Obróbka Walców i Osprzętu Hytniczego "ROLLS"
    Adres: Okólna 10, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Piotr Rotarski
    Numer telefonu: 508032734
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV kontakt w godz.7-14
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    Pracownik ogólnobudowlany specjalizuje się w szeroko pojętych pracach remontowo-budowlanych. Jego główne zadania to m.in. wyburzanie, murowanie, tynkowanie, budowanie, ocieplanie nieruchomości, układanie kostki brukowej, montaż materiałów budowlanych, ogrodzeń oraz pozostałe prace ogólnobudowlane. proste, rutynowe prace związane z różnymi etapami prac budowlanych. Miejsce wykonywania pracy teren Zawiercia oraz teren całego kraju zgodnie z wygranymi przetargami oraz podpisanymi umowami realizacji zadań u klienta. Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie, stawka godzinowa 18,30 zł, praca 20 godzin tygodniowo.
    StPr/21/1371
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    - praca na samodzielnym stanowisku magazyniera - prace na magazynie stali - załadunki, rozładunki, sporządzanie stosownej dokumentacji magazynowej. Dwie zmiany w godzinach: 6:00-14:00, 14:00-22:00
    StPr/21/1369
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    Montaż mebli u klientów według otrzymanych zleceń. Praca na jedną zmiane w godz. 08.00-16.00
    StPr/21/1370
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    wg programu stażu staż w godz: 7:30-15:30
    StPr/21/1360
    wynagrodzenie od 1 489 PLN

    wg programu stażu
    StPr/21/1361

    Obróbka walców hutniczych. Praca w ruchu ciągłym
    StPr/21/1362
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Obróbka walców hutniczych. Praca w ruchu ciągłym.
    StPr/21/1363
    wynagrodzenie od od 3 600 PLN

    Przebudowa klatek walcowniczych. Praca w ruchu ciągłym
    StPr/21/1364
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    Kompletacja zamówień. Przyjęcie wyrobów gotowych z produkcji, transportu międzyzakładowego. Rozmieszczenie wyrobów gotowych w obszarze magazynu. Obsługa terminali - skanerów oraz systemu WMS. Obsługa wózka widłowego Obsługa regałów magazynowych. Obsługa programu Labelstar – drukowanie etykiet. Stosowanie w gospodarce magazynowej zasady FIFO oraz przestrzeganie zasad HACCP, GMP, GHP Kontrola wizualna spakowanych wyrobów – opakowań. Kontrola przygotowanych palet z wyrobami gotowymi (ułożenie, ilość, jakość kartonów, jakość palety, opis palet). Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych w systemie ze stanem rzeczywistym Bieżąca kontrola wyrobów gotowych pod kątem terminu ważności oraz ewentualnych uszkodzeń i zadań w obszarze. Wykonywanie poleceń przełożonego.
    StPr/21/1365

    Celem pracy garmażera jest produkcja półproduktów i wyrobów garmażeryjnych. Garmażer przyjmuje surowce, półprodukty, dodatki i materiały pomocnicze, przygotowuje je do przerobu, poddaje mechanicznemu lub ręcznemu rozdrobnieniu i obróbce termicznej. Miejsce wykonywania pracy Zawiercie, umowa zlecenie, stawka godzinowa, praca na trzy zmiany również w dni wolne
    StPr/21/1359
    wynagrodzenie od od 19,7 PLN