Spawacz elektryczno-gazowy

Miejsce pracy: Okólna 10, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: spawanie elektryczne, gazowe i cięcie łukiem lub tlenem, praca na jedną zmianę w gozd.6-14
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 15.09.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Spawacz gazowy
    • Spawacz elektryczny
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, uprawnienia do spawania gazowo-elektrycznego, doświadczenie na wskazanym stanowisku min. 6 mcy
      Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TRANSPORTOWYCH "TRANS-ZAK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Okólna 10, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Zdzisław Dziedzic
      Numer telefonu: 32 67 171 71
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, świadectwa pracy z popzrednich miejsc pracy kontakt w sprawie pracy w godz 7-14 od poniedziałku do piątku
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 7-14
      - pomoc w organizacji pracy Działu Technicznego - pomoc w realizacji umów z klientami - przygotowanie dokumentacji zgodnie z zamówieniami - udział w audytach u klientów - inne prace biurowe (skanowanie, ksero dokumentacji, itp). Praca w Zawierciu
      StPr/21/1088
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      prowadzenie zajęć jazdy konnej oraz hipoterapii
      StPr/21/1077
      wynagrodzenie od od 1 500 PLN

      Pakowanie towarów i przygotowywanie do wysyłki. Praca na dwie zmiany: 06.00-14.00/14.00-22.00
      StPr/21/1079
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      wg programu stażu
      StPr/21/1080
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      StPr/21/1081

      Prowadzenie magazynu wg typów i kategorii towarów. Przygotowanie towarów do wywozu zgodnie z dokumentami. Przyjmowanie dostaw towarów. Praca w godz: 8-16
      StPr/21/1075

      prowadzenie grupy przedszkolnej, zatrudnienie na 3/4 etatu,praca w godz. 8-16
      StPr/21/1076
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      spawanie elektryczne, gazowe i cięcie łukiem lub tlenem, praca na jedną zmianę w gozd.6-14
      StPr/21/1061
      wynagrodzenie od od 4 200 PLN

      - sortowanie folii, - praca na czas określony 1/4 etatu, - praca na 3 zamiany równiez w porze nocnej, - miejsce wykonywania pracy : Zawiercie ul. Przejściowa 3
      StPr/21/1070
      wynagrodzenie od od 700 PLN

      wykonywanie prac instalacyjnych i montazowych sieci i urządzeń sanitarnych, praca na terenie województwa śląskiego
      StPr/21/1073