Frezer

Miejsce pracy: 11 Listopada 2/4, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: - wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z procedurami i rysunkiem technicznym, - wykonywanie nieskomplikowanych prac frezerskich konwencjonalnych, - utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego maszyn, - monitorowanie stanu narzędzi - praca na jedną zmianę w godz.6-14
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 08.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 6 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Frezer (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 3)
      Uprawnienia:
      • rysunek techniczny
      • Użytkowanie podstawowych przyrządów pomiarowych
        Wymagania pożądane
        Wykształcenie:
        • średnie zawodowe
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie (tokarz, frezer), doświadczenie na wskazanym stanowisku min. 3 mce, znajomość frezarek konwencjonalnych, znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: P.P.H.U."KOTLEX",A.Kot,W.Leks, Spółka Jawna
          Adres: 11 Listopada 2/4, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
          Osoba do kontaktu: Paweł Kot
          Numer telefonu: 32 67 02 750
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
          - pomoc w organizacji pracy Działu Technicznego - pomoc w realizacji umów z klientami - przygotowanie dokumentacji zgodnie z zamówieniami - udział w audytach u klientów - inne prace biurowe (skanowanie, ksero dokumentacji, itp). Praca w Zawierciu
          StPr/21/1088
          wynagrodzenie od od 3 000 PLN

          prowadzenie zajęć jazdy konnej oraz hipoterapii
          StPr/21/1077
          wynagrodzenie od od 1 500 PLN

          Pakowanie towarów i przygotowywanie do wysyłki. Praca na dwie zmiany: 06.00-14.00/14.00-22.00
          StPr/21/1079
          wynagrodzenie od od 2 800 PLN

          wg programu stażu
          StPr/21/1080
          wynagrodzenie od 1 489 PLN

          StPr/21/1081

          Prowadzenie magazynu wg typów i kategorii towarów. Przygotowanie towarów do wywozu zgodnie z dokumentami. Przyjmowanie dostaw towarów. Praca w godz: 8-16
          StPr/21/1075

          prowadzenie grupy przedszkolnej, zatrudnienie na 3/4 etatu,praca w godz. 8-16
          StPr/21/1076
          wynagrodzenie od od 2 100 PLN

          spawanie elektryczne, gazowe i cięcie łukiem lub tlenem, praca na jedną zmianę w gozd.6-14
          StPr/21/1061
          wynagrodzenie od od 4 200 PLN

          - sortowanie folii, - praca na czas określony 1/4 etatu, - praca na 3 zamiany równiez w porze nocnej, - miejsce wykonywania pracy : Zawiercie ul. Przejściowa 3
          StPr/21/1070
          wynagrodzenie od od 700 PLN

          wykonywanie prac instalacyjnych i montazowych sieci i urządzeń sanitarnych, praca na terenie województwa śląskiego
          StPr/21/1073