operator linii technologicznej

Miejsce pracy: Okólna 10, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: prace przy linii technologicznej suszenia i przesiewania materiałów sypkich
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 02.11.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: [Inne] : preferowane doświadczenie zawodowe, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy i/lub ładowarkę, możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych podczas zatrudnienia
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Chemokor Henryk Grochowalski
    Adres: Myśliwska 9, 41-303 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Jacek Wartak
    Numer telefonu: 664 729 290
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    produkcja, pakowanie, przygotowywanie do wysyłki artykułów garmażeryjnych
    StPr/20/0989
    wynagrodzenie od od 18,5 PLN

    Sprzedaż okien i rolet, fakturowanie, obsługa klienta, zamówienia u producenta wg potrzeb klienta. Praca na dwie zmiany w godzinach otwarcia sklepu 08.00-19.00. Miejsce pracy: Sklep BUDO-LUX, ul. Żabia 39 (obok sklepu FORMAT)
    StPr/20/0992
    wynagrodzenie od od 2 900 PLN

    obcinanie, farbowanie, modelowanie i czesanie włosów, dbanie o stanowisko pracy, wykonywanie zabiegów fryzjersko-kosmetycznych wg życzenia klienta
    StPr/20/0987
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Pielęgnacja, karmienie, pojenie oraz inne poprawiające komfort życia.
    StPr/20/0977
    wynagrodzenie od 2 600 - 2 700 PLN

    Usprawnianie chorych, poprawa jakości życia. paca w godz: 7:00-14:35
    StPr/20/0978
    wynagrodzenie od 2 700 - 3 500 PLN

    - przygotowanie surowców do produkcji dań gotowych, - gotowanie i napełnianie maszyn na linii produkcyjnej, - odbiór produktów z linii, - z uwagi na charakter pracy zakładu produkcji, wykonanie pracy również w porze nocnej, - ze względu na charakter pracy będzie wykonywana praca w różnych temperaturach, - miejsce wykonywania pracy: Zawiercie ul. Łośnicka 35 lub ul. Technologiczna 6 - zatrudnienie w ramach umowy zlecenie, stawka godzinowa 17 zł brutto, praca 45 godzin tygodniowo
    StPr/20/0968
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    wg programu stażu w godz. 12.00-18.00
    StPr/20/0947
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    - kontrola wizualna spakowanych wyrobów, - prawidłowe ważenie produktów, - schładzanie produktów, - przekazywanie gotowych produktów do chłodni; - segregowanie, ważenie, pakowanie wyrobów garmażeryjnych oraz ich przechowywanie i właściwe oznakowanie, - umowa zlecenie, - praca 80 godzin miesięcznie, - praca na trzy zmiany, -miejsce wykonywania pracy Zawiercie
    StPr/20/0944

    - kontrola wizualna spakowanych wyrobów, - prawidłowe ważenie produktów, - schładzanie produktów, przekazywanie gotowych produktów do chłodni; - segregowanie, ważenie, pakowanie wyrobów garmażeryjnych oraz ich przechowywanie i właściwe oznakowanie, - umowa zlecenie, - praca 120 godzin miesięcznie, - praca na trzy zmiany, - miejsce wykonywania pracy w Zawierciu
    StPr/20/0945
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    Mycie i czyszczenie samochodów. Paca na dwie zmiany w godz. 8.00-14.00, 14.00-20.00, również w dni wolne. Godziny pracy do ustalenia z pracodawcą.
    StPr/20/0928
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN