pracownik produkcji

Miejsce pracy: Łośnicka 35, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: produkcja, pakowanie i przygotowywanie do ekspedycji wyrobów garmażeryjnych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 03.11.2020
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • gotowość do pracy w systemie zmianowymi porze nocnej
    • Komunikatywność, nienaganna kultura osobista i umiejętność pracy w grupie
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 2] : MILE WIDZIANA PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO [Umiejętność 1] : MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE NA PRODUKCJI
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: HM SOLUTION SP. Z O.O.
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Parkowa 2, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Tatiana Pilarczyk
      Numer telefonu: 326721179
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV+skierowanie wydane przez doradce klienta z PUP Zawiercie
      Zadania będą ala marketingowe/przedstawicielstwo handlowe/sprzedaż, itp. do wykonania za pomocą internetu (zdalnie/ elastycznie/dorywczo/zarobkowo, z domu, poprzez urządzenie połączone z internetem, do którego ma się dostęp), tj. poczty mejlowej, portalu społecznościowego Facebook, itp. przez około godzinę w tygodniu/co tydzień, ale z możliwością przerwy, gdy zajdzie taka potrzeba. Wynagrodzenie tylko i wyłącznie prowizyjne, czyli płatne za osiągnięty efekt (1% wartości pozyskanej sprawy, co najmniej w przedziale pomiędzy 25 a 70 zł/brutto za zlecenie detektywistyczne).
      StPr/20/0898
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      obsługa i naprawa pojazdów mechanicznych (samochody osobowe, BUS) obsługa kół - wulkanizacja, mozliwość przyuczenia do zawodu
      StPr/20/0895
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      wg programu stażu praca w godz.9-17
      StPr/20/0877
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      wg programu stazu sprzedaż art. o o tematyce sportowo-fitnessowej , praca w godz 9:30-17:30 staz 6/12 m-cy
      StPr/20/0879

      Transport towarów na terenie kraju, Unii Europejskiej oraz poza Unią Europejską. Praca w delegacji min 3 tygodnie.
      StPr/20/0883
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      produkcja, pakowanie i przygotowywanie do ekspedycji wyrobów garmażeryjnych
      StPr/20/0869

      konserwacja urządzeń, wykonywanie drobnych napraw, przeprowadzanie okresowych przeglądów okien, drzwi i pomieszczeń biurowych
      StPr/20/0867

      wprowadzanie gorącego materiału do wykroju klatki technologicznej
      StPr/20/0858
      wynagrodzenie od 3 500 - 4 200 PLN

      Praca polega na rozwożeniu przesyłek dla Poczty Polskiej na terenie Zawiercia. Preferowane osoby z Zawiercia i okolic.
      StPr/20/0859
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      pomoc kuchenna przy produkcji wyrobów garmażeryjnych, praca na jedną zmianę w godz.6-14
      StPr/20/0856