Robotnik gospodarczy

Miejsce pracy: Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: konserwacja urządzeń, wykonywanie drobnych napraw, przeprowadzanie okresowych przeglądów okien, drzwi i pomieszczeń biurowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 26.10.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: ROBOTY PUBLICZNE-OFERTA PRACY PRZEZNACZONA DLA OSÓB ZAREJESTROWANYCH W URZĘDZIE
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Parkowa 2, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Tatiana Pilarczyk
    Numer telefonu: 326721179
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV+SKIEROWANIE DO PRACY WYDANE PRZEZ DORADCĘ KLIENTA Z PUP ZAWIERCIE
    produkcja, pakowanie i przygotowywanie do ekspedycji wyrobów garmażeryjnych
    StPr/20/0869
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    konserwacja urządzeń, wykonywanie drobnych napraw, przeprowadzanie okresowych przeglądów okien, drzwi i pomieszczeń biurowych
    StPr/20/0867
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    obsługa maszyn i urządzeń do produkcji metali, dbanie o maszyny i urządzenia, kontrola jakości surowców i produktów, praca w pozycji stojącej, w hałasie, w zapyleniu, w wysokiej temperaturze, praca pod presją czasu z substancjami chemicznymi
    StPr/20/0860

    Zamówienie towarów we Włoszech, odbiór towarów, obsługiwanie komputera, wystawienie towarów na międzynarodowych aukcjach, naprawa towarów przeznaczonych do sprzedaży, przygotowanie zamówień, prawidłowe pakowanie towarów, prowadzenie ewidencji sprzedaży, delegacje za granice. praca na jedną zmiane w godz.9-17
    StPr/20/0862

    wprowadzanie gorącego materiału do wykroju klatki technologicznej
    StPr/20/0858
    wynagrodzenie od 3 500 - 4 200 PLN

    Praca polega na rozwożeniu przesyłek dla Poczty Polskiej na terenie Zawiercia. Preferowane osoby z Zawiercia i okolic.
    StPr/20/0859
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    pomoc kuchenna przy produkcji wyrobów garmażeryjnych, praca na jedną zmianę w godz.6-14
    StPr/20/0856
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych z dziećmi w wieku 3-6 lat, praca na dwie zmiany 6:00 - 14:00 i 9:30 - 17:30
    StPr/20/0849
    wynagrodzenie od 2 900 - 3 300 PLN

    Obróbka walców hutniczych.
    StPr/20/0852
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Obróbka walców hutniczych na tokarkach CNC., praca w ruchu ciągłym
    StPr/20/0853
    wynagrodzenie od od 3 800 PLN