Kierownik Administrator

Miejsce pracy: Szkolna 26/2, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Zamówienie towarów we Włoszech, odbiór towarów, obsługiwanie komputera, wystawienie towarów na międzynarodowych aukcjach, naprawa towarów przeznaczonych do sprzedaży, przygotowanie zamówień, prawidłowe pakowanie towarów, prowadzenie ewidencji sprzedaży, delegacje za granice. praca na jedną zmiane w godz.9-17
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 13.10.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • włoski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
    • rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
      • kurs kroju i szycia
      • prawo jazdy kategoria - B
      • Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
      • ABC komputera z obsługą internetu
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie wyższe, dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne, ABC komputera z obsługą internetu, umiejętność szycia maszynowego, umiejętność odróżniania markowego ubrania od podróbek lub kopii, średnio zaawansowana znajomość języka angielskiego, średnio wyższa znajomość języka włoskiego, biegła znajomość języka rosyjskiego, doświadczenie zawodowe 2 lata
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: BELLISSIMO YAN POLISCHUK
        Adres: Szkolna 26/2, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Jan Polischuk
        Numer telefonu: 504 658 190
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        produkcja, pakowanie i przygotowywanie do ekspedycji wyrobów garmażeryjnych
        StPr/20/0869
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        konserwacja urządzeń, wykonywanie drobnych napraw, przeprowadzanie okresowych przeglądów okien, drzwi i pomieszczeń biurowych
        StPr/20/0867
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        obsługa maszyn i urządzeń do produkcji metali, dbanie o maszyny i urządzenia, kontrola jakości surowców i produktów, praca w pozycji stojącej, w hałasie, w zapyleniu, w wysokiej temperaturze, praca pod presją czasu z substancjami chemicznymi
        StPr/20/0860

        Zamówienie towarów we Włoszech, odbiór towarów, obsługiwanie komputera, wystawienie towarów na międzynarodowych aukcjach, naprawa towarów przeznaczonych do sprzedaży, przygotowanie zamówień, prawidłowe pakowanie towarów, prowadzenie ewidencji sprzedaży, delegacje za granice. praca na jedną zmiane w godz.9-17
        StPr/20/0862

        wprowadzanie gorącego materiału do wykroju klatki technologicznej
        StPr/20/0858
        wynagrodzenie od 3 500 - 4 200 PLN

        Praca polega na rozwożeniu przesyłek dla Poczty Polskiej na terenie Zawiercia. Preferowane osoby z Zawiercia i okolic.
        StPr/20/0859
        wynagrodzenie od od 3 400 PLN

        pomoc kuchenna przy produkcji wyrobów garmażeryjnych, praca na jedną zmianę w godz.6-14
        StPr/20/0856
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych z dziećmi w wieku 3-6 lat, praca na dwie zmiany 6:00 - 14:00 i 9:30 - 17:30
        StPr/20/0849
        wynagrodzenie od 2 900 - 3 300 PLN

        Obróbka walców hutniczych.
        StPr/20/0852
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Obróbka walców hutniczych na tokarkach CNC., praca w ruchu ciągłym
        StPr/20/0853
        wynagrodzenie od od 3 800 PLN