Operator CNC tokarki

Miejsce pracy: Okólna 10, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Obróbka walców hutniczych na tokarkach CNC., praca w ruchu ciągłym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Data rozpoczęcia: 08.10.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • kurs operatora obrabiarek sterowanych numerycznie CNC
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Inne] : Znajomość rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych. Mile widziana znajomość AutoCada.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Obróbka Walców i Osprzętu Hutniczego ROLLS
      Adres: Okólna 10, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Piotr Rotarski
      Numer telefonu: 508 032 734
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      produkcja, pakowanie i przygotowywanie do ekspedycji wyrobów garmażeryjnych
      StPr/20/0869
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      konserwacja urządzeń, wykonywanie drobnych napraw, przeprowadzanie okresowych przeglądów okien, drzwi i pomieszczeń biurowych
      StPr/20/0867
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      obsługa maszyn i urządzeń do produkcji metali, dbanie o maszyny i urządzenia, kontrola jakości surowców i produktów, praca w pozycji stojącej, w hałasie, w zapyleniu, w wysokiej temperaturze, praca pod presją czasu z substancjami chemicznymi
      StPr/20/0860

      Zamówienie towarów we Włoszech, odbiór towarów, obsługiwanie komputera, wystawienie towarów na międzynarodowych aukcjach, naprawa towarów przeznaczonych do sprzedaży, przygotowanie zamówień, prawidłowe pakowanie towarów, prowadzenie ewidencji sprzedaży, delegacje za granice. praca na jedną zmiane w godz.9-17
      StPr/20/0862

      wprowadzanie gorącego materiału do wykroju klatki technologicznej
      StPr/20/0858
      wynagrodzenie od 3 500 - 4 200 PLN

      Praca polega na rozwożeniu przesyłek dla Poczty Polskiej na terenie Zawiercia. Preferowane osoby z Zawiercia i okolic.
      StPr/20/0859
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      pomoc kuchenna przy produkcji wyrobów garmażeryjnych, praca na jedną zmianę w godz.6-14
      StPr/20/0856
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych z dziećmi w wieku 3-6 lat, praca na dwie zmiany 6:00 - 14:00 i 9:30 - 17:30
      StPr/20/0849
      wynagrodzenie od 2 900 - 3 300 PLN

      Obróbka walców hutniczych.
      StPr/20/0852
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Obróbka walców hutniczych na tokarkach CNC., praca w ruchu ciągłym
      StPr/20/0853
      wynagrodzenie od od 3 800 PLN