Dyspozytor

Miejsce pracy: Okólna 10, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: - rozliczanie dokumentu najmu, - prowadzenie ewidencji czasu pracy kierowców z uwzględnieniem odczytów wykresów tachografów, - przyjmowanie zleceń transportowych i nadzór nad ich realizacją, - prowadzenie dokumentacji kierowców i pojazdów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 20.07.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie, brak
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat.B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie średnie, prawo jazdy kat.B, znajomość ustawy o transporcie drogowym
      Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TRANSPORTOWYCH "TRANS-ZAK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Okólna 10, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Zdzisław Dziedzic
      Numer telefonu: 32 67 171 71
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, świadectwa pracy kontakt w sprawie pracy osobisty w godz. 7:00 - 14:00
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 7-14
      wg programu stażu
      StPr/20/0621
      wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

      Wg programu stażu, Wydział Geodezji
      StPr/20/0622

      wg programu stażu, Wydział Geodezji
      StPr/20/0623

      Wg programu stażu
      StPr/20/0626

      1. usuwanie awarii instalacji wod-kan i gazowej, 2. bieżące kontrole instalacji wod-kan i gazowej, 3. wykonywanie odczytów liczników gazowych w budynkach administrowanych, 4. prowadzenie okresowych przeglądów i remontów instalacji gazowej praca na jedną zmiane w godz. 7.00-15.00 i/lub 10.00-18.00, praca również w soboty (dzień do odbioru)
      StPr/20/0614
      wynagrodzenie od 1 400 - 1 600 PLN

      Kierowanie zespołem, zarządzanie personelem, sprawdzanie wykonanej pracy, wprowadzanie dokumentów
      StPr/20/0615
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      obliczanie ofert ubezpieczeniowych dla klientów, wystawianie faktur i polis, obsługa klienta
      StPr/20/0616

      Sprzedaż towaru na kasie, dokładanie towaru na półki. Praca na dwie zmiany: 06.00-14.00/14.00-22.00
      StPr/20/0618

      Wydawanie towaru klientowie, dokładanie towaru. Praca na dwie zmiany: 06.00-14.00/14.00-22.00
      StPr/20/0619

      StPr/20/0620