Zbrojarz

Miejsce pracy: uśmiechu 9/5, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Montaż zbrojenia na budowie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 25.06.2020
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe, brak
    Uprawnienia:
    • wiązanie cęgami zbrojarskimi
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wymagane doświadczenie na wskazanym stanowisku min 3 miesiace oraz umiejętność wiązania cęgami zbrojarskimi
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "WB CONSTRUCTION" WOJCIECH BZDĘGA
      Adres: uśmiechu 9/5, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Wojciech Bzdęga
      Numer telefonu: 506 950 043
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: na rozmowę z pracodawcą proszę umawiać się telefonicznie pod nr 506 950 043
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      wg programu stażu, godziny odbywania stażu 6.00-14.00, 7.00-15.00
      StPr/20/0514
      wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

      przyjmowanie towaru
      StPr/20/0517
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      sprzedawca wędlin i mięsa
      StPr/20/0518

      nauka zawodu fryzjer-zajęcia praktyczne i dydaktyczne
      StPr/20/0505
      wynagrodzenie od od 1 335 PLN

      wg programu stażu, godziny odbywania stażu 14.00-22.00
      StPr/20/0509

      - spotkania z klientami - przygotowanie ofert handlowych -pozyskiwanie nowych klientów - utrzymanie kontktów z klientami -dbanie o dobry wizerunek firmy - praca na terenie całego kraju
      StPr/20/0513
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      PRZYJMOWANIE I WYDAWANIE TOWARU PRZYGOTOWYWANIE TOWARU DO WYSYŁKI
      StPr/20/0499
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      technicznej w obiektach, dbanie o porządek przy obiektach, obsługa, naprawa i konserwacja urządzeń, dbanie o tereny zielone wokół obiektów, praca na terenie Polski południowej
      StPr/20/0501

      PRACA NA PRODUKCJI PRZY SKŁADANIU OKIEN PCV
      StPr/20/0497

      Kontrola wizualna spakowanych wyrobów; Prawidłowe ważenie produktów; Schładzanie produktów; Przekazywanie gotowych produktów do chłodni;
      StPr/20/0491