Spawacz

Miejsce pracy: Żelazna 36, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: spawanie elementów ze stali nierdzewnej urzadzeniem MIG-MAG
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 20.05.2020
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Zawód:
  • Spawacz (wymagany staż - lata: 7)
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe, brak
      Wymagania dodatkowe
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe, brak
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie, uprawnienia MIG-MAG, prawo jazdy kat. B,
        Pracodawca: SILMACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
        Adres: Żelazna 36, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Janina Król-Chmurska
        Numer telefonu: 603691535
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV kontakt osobisty po uzgodnieniu telefonicznym
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        Obsługa klienta, przyjmowanie dostaw towarów, praca w godz. 9.00-17.00 lub 10.00-18.00
        StPr/20/0433
        wynagrodzenie od od 2 700 PLN

        PRZYJMOWANIE I WYDAWANIE TOWARU, KONTROLOWANIE STANÓW MAGAZYNOWYCH, PROWADZENIE EWIDENCJI TOWAROWEJ, SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ - praca na jedną zmianę w godz. 6-14
        StPr/20/0429
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        prace pomocnicze przy budowie
        StPr/20/0430
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        lekcje z uczniami liceum ogólnokształcącego
        StPr/20/0432
        wynagrodzenie od od 2 400 PLN

        produkcja, pakowanie, przygotowywanie do wysyłki artykułów garmażeryjnych, zatrudnienie w ramach umowy zlecenie, praca na dwie zmiany w godz. 6-18, 18-6, miejsce wykonywania pracy Zawiercie ul. Łośnicka 35
        StPr/20/0422

        -przygotowywanie stali zbrojeniowej do montażu ( czyszczenie, prostowanie, cięcie oraz gięcie) - wykonywanie siatek i szkieletów zbrojeniowych oraz układanie w formach i deskowaniach - przygotowanie i zalewanie masą betonową szalunków
        StPr/20/0424
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        wykonywanie robót murarsko tynkarskich
        StPr/20/0425

        PRACA NA PRODUKCJI PRZY SKŁADANIU OKIEN PCV
        StPr/20/0428

        OBSŁUGA KOPARKO - ŁADOWARKI wykonywanie specjalistycznych robót ziemnych związanych z budową dróg. Wykonywanie wykopów, załadunek i przemieszczanie mas ziemnych, rozmieszczanie materiałów na terenie składowania, pomocnicze prace przeładunkowe i kontrola stanu technicznego obsługiwanej maszyny praca na terenie Zawiercia i na terenie prowadzonych budów
        StPr/20/0419
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        - montaż i demontaż szalunków systemowych oraz wykonywani deskowań indywidualnych, - wykonywanie innych konstrukcji drewnianych ( barierki, pomosty i zabezpieczenia )
        StPr/20/0420