SPRZĄTACZKA 1/2 eatatu

Miejsce pracy: Obrońców Poczty Gdańskiej 95, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: DBANIE O PORZĄDEK W ZAKŁADZIE PRACY, zatrudnienie na 1/2 etatu, praca w godz. 6:00 - 10:00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 01.06.2020
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie średnie, orzeczenie o niepełnosprawności
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: MADEX D&E SPÓŁKA Z O.O.
    Adres: Obrońców Poczty Gdańskiej 95, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląs
    Osoba do kontaktu: SANDRA KACZMARCZYK
    Numer telefonu: 326466090
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny lub e-mailowy
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    - rozliczanie dokumentu najmu - prowadzenie ewidencji czasu pracy kierowców z uwzględnieniem odczytów wykresów tachografów - przyjmowanie zleceń transportowych i nadzór nad ich realizacją - prowadzenie dokumentacji kierowców i pojazdów
    StPr/20/0416
    wynagrodzenie od od 3 100 PLN

    obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych w branży garmażeryjnej, przygotowanie, wytwarzanie i pakowanie wyrobów garmażeryjnych, kontrola jakości wyprodukowanych wyrobów garmażeryjnych, praca zgodna z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa i jakości, przestrzeganie zasad etykietowania produktów, dbanie o porządek na stanowisku pracy, miejsce wykonywania pracy Firma VIRTU Zawiercie, miejsce wykonywania pracy: Zawiercie ul. Łośnicka 35/Technologiczna 6
    StPr/20/0414
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    przygotowanie, wytwarzanie i pakowanie wyrobów garmażeryjnych, praca zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa i jakości, przestrzeganie zasad etykietowania produktów, dbanie o porządek na stanowisku pracy. Miejsce wykonywania pracy: Zawiercie ul. Łośnicka 35/Technologiczna 6
    StPr/20/0415
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    spawanie elementów ze stali nierdzewnej urzadzeniem MIG-MAG
    StPr/20/0408

    obróbka skrawaniem na obrabiarkach
    StPr/20/0409

    KONTROLA RUCHU TOWAROWEGO I OSOBOWEGO, praca na jedną zmianę w godz. 6:00 - 14:00
    StPr/20/0401

    DBANIE O PORZĄDEK W ZAKŁADZIE PRACY, zatrudnienie na 1/2 etatu, praca w godz. 6:00 - 10:00
    StPr/20/0402

    kontrola ruchu towarowego i osobowego, dokonywanie szczegółowego obchodu, dokonywanie ciągłej obserwacji terenu, praca na dwie zmiany
    StPr/20/0403

    wykonywanie wszelkich prac na bazie firmy, prace porządkowe,załadunkowe,pomoc przy naprawie samochodu, praca w Zawierciu
    StPr/20/0396

    wykonywanie operacji spawania konstrukcji, przygotowanie powierzchni do spawania
    StPr/20/0397