Spawacz

Miejsce pracy: Ignacego Paderewskiego 22B, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: wykonywanie operacji spawania konstrukcji, przygotowanie powierzchni do spawania
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 14.05.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Pracodawca: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "OSKAR" Władysław Widawski
    Adres: Ignacego Paderewskiego 22B, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląski
    Osoba do kontaktu: Władysław Widawski
    Numer telefonu: 504 053 840
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny pod nr 504 053 840
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Obsługa klienta, przyjmowanie dostaw towarów, praca w godz. 9.00-17.00 lub 10.00-18.00
    StPr/20/0433
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    PRZYJMOWANIE I WYDAWANIE TOWARU, KONTROLOWANIE STANÓW MAGAZYNOWYCH, PROWADZENIE EWIDENCJI TOWAROWEJ, SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ - praca na jedną zmianę w godz. 6-14
    StPr/20/0429
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    prace pomocnicze przy budowie
    StPr/20/0430
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    lekcje z uczniami liceum ogólnokształcącego
    StPr/20/0432
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN

    produkcja, pakowanie, przygotowywanie do wysyłki artykułów garmażeryjnych, zatrudnienie w ramach umowy zlecenie, praca na dwie zmiany w godz. 6-18, 18-6, miejsce wykonywania pracy Zawiercie ul. Łośnicka 35
    StPr/20/0422

    -przygotowywanie stali zbrojeniowej do montażu ( czyszczenie, prostowanie, cięcie oraz gięcie) - wykonywanie siatek i szkieletów zbrojeniowych oraz układanie w formach i deskowaniach - przygotowanie i zalewanie masą betonową szalunków
    StPr/20/0424
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    wykonywanie robót murarsko tynkarskich
    StPr/20/0425

    PRACA NA PRODUKCJI PRZY SKŁADANIU OKIEN PCV
    StPr/20/0428

    OBSŁUGA KOPARKO - ŁADOWARKI wykonywanie specjalistycznych robót ziemnych związanych z budową dróg. Wykonywanie wykopów, załadunek i przemieszczanie mas ziemnych, rozmieszczanie materiałów na terenie składowania, pomocnicze prace przeładunkowe i kontrola stanu technicznego obsługiwanej maszyny praca na terenie Zawiercia i na terenie prowadzonych budów
    StPr/20/0419
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    - montaż i demontaż szalunków systemowych oraz wykonywani deskowań indywidualnych, - wykonywanie innych konstrukcji drewnianych ( barierki, pomosty i zabezpieczenia )
    StPr/20/0420