Kierowca operator TATRA UDS

Miejsce pracy: 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: obsługa codzienna, miejsce pracy Zawiercie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 01.04.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
      Uprawnienia:
      • kurs prawa jazdy kategorii C
      • kurs operator koparki
        Pracodawca: JOANNA WITKOWICZ PRZEDSIĘBIORSTWO MELIORACYJNE „WODROL”
        Adres: 42-439 Łany Wielkie 87, powiat: zawierciański, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Artur Witkowicz
        Numer telefonu: 664714345
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV na rozmowę z pracodawcą proszę umawiać się telefonicznie
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        - pozyskiwanie nowych klientów - ustalanie spotkań handlowych - przygotowanie ofert i umów - kontakt z klientami - udział w spotkaniach handlowych z klientami firm. praca w Zawierciu w godz. 7-15 (zad
        StPr/20/0300
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        praca na samodzielnym stanowisku, obsługa klientów Spółki, wystawianie faktur na podstawie sporządzanych samodzielnie dokumentów magazynowych, sprawdzanie faktur otrzymywanych od klientów pod względem
        StPr/20/0299
        wynagrodzenie od od 2 900 PLN

        układanie nawierzchni drogowych, praca na terenie kraju, dowóz zapewniony przez pracodawcę z bazy firmy
        StPr/20/0290
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Bezpośrednie obsługa klientów. Obsługa telefoniczna klientów oraz mailowa. Obsługa kasy fiskalnej. Sporządzanie zamówień w przypadku niedoborów w ilości towarów. Dbanie o zachowanie należytego porządk
        StPr/20/0289

        Utrzymywanie sprawności urządzeńprodukcyjnych, rozdzielni i podstacji elektrycznych oraz instalacji; szybkie eliminowanie zagrożeń awaryjnych i bieżących w pracy urządzeń i instalacji; prowadzenie prz
        StPr/20/0282
        wynagrodzenie od od 21 PLN

        ochrona mienia, praca na terenie Zawiercia w godz. 7:00-19:00, 19:00-7:00, praca również w dni wolne
        StPr/20/0279

        Przygotowanie towarów zgodnie z wystawionymi dokumentami i ich rozwiezienie do poszczególnych odbiorców.
        StPr/20/0278

        obsługa codzienna, miejsce pracy Zawiercie
        StPr/20/0275
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN

        obsługa codzienna spycharki, miejsce pracy Zawiercie
        StPr/20/0273
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        nadzór nad przebiegiem, jakością i terminowością prac, nadzór nad dokumentacją techniczną, udział w procesie przygotowania wycen instalacji sanitarnych - miejsce wykonywania pracy Zawiercie oraz tere
        StPr/20/0257
        wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN