projektant instalacji sanitarnych

Miejsce pracy: Polska 14A, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: projektowanie instalacji sanitarnych w budynkach mieszkalnych, biurowych i przemysłowych - miejsce wykonywania pracy Zawiercie oraz teren całego kraju zgodnie z wygranymi przetargami oraz wg zleceń gł
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 15.03.2020
Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 3 000 PLN
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • kurs AutoCAD
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, znajomość AUTOCAD
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PAWEŁ PROTASIEWICZ INSTALL CENTERE
      Adres: Polska 14A, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Monika Osys
      Numer telefonu: 791 115 552
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV na rozmowę z pracodawca proszę umawiać się telefonicznie pod nr tel. 791 115 552 lub CV kierować na adres e-mail: [email protected]
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8:00 - 10:00
      - pozyskiwanie nowych klientów - ustalanie spotkań handlowych - przygotowanie ofert i umów - kontakt z klientami - udział w spotkaniach handlowych z klientami firm. praca w Zawierciu w godz. 7-15 (zad
      StPr/20/0300
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      praca na samodzielnym stanowisku, obsługa klientów Spółki, wystawianie faktur na podstawie sporządzanych samodzielnie dokumentów magazynowych, sprawdzanie faktur otrzymywanych od klientów pod względem
      StPr/20/0299
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN

      układanie nawierzchni drogowych, praca na terenie kraju, dowóz zapewniony przez pracodawcę z bazy firmy
      StPr/20/0290
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Bezpośrednie obsługa klientów. Obsługa telefoniczna klientów oraz mailowa. Obsługa kasy fiskalnej. Sporządzanie zamówień w przypadku niedoborów w ilości towarów. Dbanie o zachowanie należytego porządk
      StPr/20/0289

      Utrzymywanie sprawności urządzeńprodukcyjnych, rozdzielni i podstacji elektrycznych oraz instalacji; szybkie eliminowanie zagrożeń awaryjnych i bieżących w pracy urządzeń i instalacji; prowadzenie prz
      StPr/20/0282
      wynagrodzenie od od 21 PLN

      ochrona mienia, praca na terenie Zawiercia w godz. 7:00-19:00, 19:00-7:00, praca również w dni wolne
      StPr/20/0279

      Przygotowanie towarów zgodnie z wystawionymi dokumentami i ich rozwiezienie do poszczególnych odbiorców.
      StPr/20/0278

      obsługa codzienna, miejsce pracy Zawiercie
      StPr/20/0275
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      obsługa codzienna spycharki, miejsce pracy Zawiercie
      StPr/20/0273
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      nadzór nad przebiegiem, jakością i terminowością prac, nadzór nad dokumentacją techniczną, udział w procesie przygotowania wycen instalacji sanitarnych - miejsce wykonywania pracy Zawiercie oraz tere
      StPr/20/0257
      wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN