Pracownik sprzątający

Miejsce pracy: Polska 14 B, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: utrzymanie czystości na klatkach schodowych oraz przed budynkami, zamiatanie oraz mycie klatek schodowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.02.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na wskazanym stanowisku
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Centrum Inicjatyw Lokalnych
    Adres: Polska 14 B, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Piotr Jarosz
    Numer telefonu: 32 67 020 14
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV,orzeczenie o niepełnosprawności kontakt osobisty w godz. 9:00 - 14:00
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 9-14
    Pomoc w kuchni, mycie naczyń, prace porządkowe. Praca również w weekendy. Równoważny system czasu pracy - dwa dni pracy, dwa dni wolne
    StPr/20/0074
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    Obsługa klientów studia, wykonywanie zabiegów, aktywna sprzedaż usług
    StPr/20/0066
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Obróbka walców hutniczych.
    StPr/20/0067
    wynagrodzenie od od 3 800 PLN

    zwiazany z zawodem, praca na dwie zmiany w godz. 8:00 - 14:00, 13:00 - 19:00
    StPr/20/0069

    - przygotowanie surowców i półproduktów garmażeryjnych do przerobu - sporządzanie różnymi technikami i metodami wyrobów garmażeryjnych - kontrolowanie jakości procesów, półproduktów i garmażeryjnych w
    StPr/20/0070

    Obsługa maszyn szyjących przemysłowych, słupkowych do szycia tekstyliów, skór, tworzyw skóropodobnych. Dobieranie igieł, nici zgodnie z przeznaczeniem. Kontrolowanie pracy obsługiwanej maszyny. Szycie
    StPr/20/0064

    rozliczanie dokumentów najmu, prowadzenie ewidencji czasu pracy kierowców z uwzględnieniem odczytów wykresów tachografów, przyjmowanie zleceń transportowych i nadzór nad ich realizacją, prowadzenie do
    StPr/20/0065

    pakowanie liqidów do papierosów elektronicznych (praca siedząca), miejsce wykonywania pracy Zawiercie
    StPr/20/0045

    Obsługa kasy Fiskalnej, sprzedaż towarów, obługa klienta.
    StPr/20/0053

    obsługa gości w czasie imprez okolicznościowych, zatrudnienie w ramach umowy zlecenie, praca w weekendy
    StPr/20/0061