Sprzedawca

Miejsce pracy: Józefa Piłsudskiego 91, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Sprzedaż towarów w sklepie monopolowo-spożywczym.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 10.01.2020
Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 3 000 PLN
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: MIROSŁAW GÓRNICKI FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA
    Adres: Józefa Piłsudskiego 91, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Mirosław Górnicki
    Numer telefonu:
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Na rozmowę z pracodawcą proszę się zgłaszać z CV w godz: 13-14
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście
    wg programu stażu
    StPr/20/0621
    wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

    Wg programu stażu, Wydział Geodezji
    StPr/20/0622

    wg programu stażu, Wydział Geodezji
    StPr/20/0623

    Wg programu stażu
    StPr/20/0626

    1. usuwanie awarii instalacji wod-kan i gazowej, 2. bieżące kontrole instalacji wod-kan i gazowej, 3. wykonywanie odczytów liczników gazowych w budynkach administrowanych, 4. prowadzenie okresowych przeglądów i remontów instalacji gazowej praca na jedną zmiane w godz. 7.00-15.00 i/lub 10.00-18.00, praca również w soboty (dzień do odbioru)
    StPr/20/0614
    wynagrodzenie od 1 400 - 1 600 PLN

    Kierowanie zespołem, zarządzanie personelem, sprawdzanie wykonanej pracy, wprowadzanie dokumentów
    StPr/20/0615
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    obliczanie ofert ubezpieczeniowych dla klientów, wystawianie faktur i polis, obsługa klienta
    StPr/20/0616

    Sprzedaż towaru na kasie, dokładanie towaru na półki. Praca na dwie zmiany: 06.00-14.00/14.00-22.00
    StPr/20/0618

    Wydawanie towaru klientowie, dokładanie towaru. Praca na dwie zmiany: 06.00-14.00/14.00-22.00
    StPr/20/0619

    StPr/20/0620