Asystent działu technicznego

Miejsce pracy: Okólna 10, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Pomoc pracownikom działu technicznego porządkowanie dokumentacji przygotowanie dokumentacji technicznej praca w Zawierciu w godz. 7-15
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.02.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • PRAWO JAZDY B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: [Uprawnienie 1] : ukończenie szkoły technicznej najlepiej budowa maszyn [Umiejętność 1] : umiejętność analitycznego myślenia, obsługa komputra pakiet microsost office, prowadzenie samochodu kat. B [In
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: MICHNIEWSKI SAFETY TECHNOLOGY Sp. z o.o.
        Adres: Warszawska 40/2A, 40-008 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Monika Jaworska
        Numer telefonu:
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV proszę kierować na adres e-mail: [email protected]
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail
        Pomoc w kuchni, mycie naczyń, prace porządkowe. Praca również w weekendy. Równoważny system czasu pracy - dwa dni pracy, dwa dni wolne
        StPr/20/0074
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        Obsługa klientów studia, wykonywanie zabiegów, aktywna sprzedaż usług
        StPr/20/0066
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Obróbka walców hutniczych.
        StPr/20/0067
        wynagrodzenie od od 3 800 PLN

        zwiazany z zawodem, praca na dwie zmiany w godz. 8:00 - 14:00, 13:00 - 19:00
        StPr/20/0069

        - przygotowanie surowców i półproduktów garmażeryjnych do przerobu - sporządzanie różnymi technikami i metodami wyrobów garmażeryjnych - kontrolowanie jakości procesów, półproduktów i garmażeryjnych w
        StPr/20/0070

        Obsługa maszyn szyjących przemysłowych, słupkowych do szycia tekstyliów, skór, tworzyw skóropodobnych. Dobieranie igieł, nici zgodnie z przeznaczeniem. Kontrolowanie pracy obsługiwanej maszyny. Szycie
        StPr/20/0064

        rozliczanie dokumentów najmu, prowadzenie ewidencji czasu pracy kierowców z uwzględnieniem odczytów wykresów tachografów, przyjmowanie zleceń transportowych i nadzór nad ich realizacją, prowadzenie do
        StPr/20/0065

        pakowanie liqidów do papierosów elektronicznych (praca siedząca), miejsce wykonywania pracy Zawiercie
        StPr/20/0045

        Obsługa kasy Fiskalnej, sprzedaż towarów, obługa klienta.
        StPr/20/0053

        obsługa gości w czasie imprez okolicznościowych, zatrudnienie w ramach umowy zlecenie, praca w weekendy
        StPr/20/0061