Sprzedawca

Miejsce pracy: Leśna 26, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: sprzedaż art. spożywczo-monopolowych w Sklepie DUKAT w Zawierciu, praca na dwie zmiany: 6.00-14.00, 14.00-22.00, praca również w soboty.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 28.11.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na wskazanym stanowisku
    Pracodawca: FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWO - TRANSPORTOWA Langner Zbigniew
    Adres: Leśna 26, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Zbigniew Langner
    Numer telefonu: 508 073 594
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV kontakt w sprawie pracy osobisty po uprzednim kontakcie telefonicznym pod nr 508 073 594
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Prowadzenie bieżącej obsługi administracyjnej budowy. Praca na terenie Zawiercia. Praca na czas okreslony do 31.12.2020. Pracodawca zapewnia dojazd do pracy.
    StPr/19/1537
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    obsługa taboru maszynowego, możliwość przyuczennia do zawodu
    StPr/19/1551
    wynagrodzenie od od 3 800 PLN

    naprawa taboru samochodowego, możliwość przyuczenia do zawodu
    StPr/19/1552

    obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych w branży garmażeryjnej, przygotowanie, wytwarzanie i pakowanie wyrobów garmażeryjnych, kontrola jakości wyprodukowanych wyrobów garmażeryjnych, praca zgodna z o
    StPr/19/1541
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej: teczki osobowe, karty wynagrodzeń, ewidencja czasu pracy, sporządzanie umów o pracę i umów cywilnoprawnych, naliczanie składek ZUS, praca na jedną z
    StPr/19/1544
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    prowadzenie ksiąg handlowych podmiotów gospodarczych, dekretowanie i księgowanie operacji , prowadzenie rachunków, potwierdzanie sald należności i zobowiązań, praca na jedną zmianę w godz. 7-15 lub 8-
    StPr/19/1543

    - przygotowanie, wytwarzanie i pakowanie wyrobów garmażeryjnych; - praca zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa i jakości; - przestrzeganie zasad etykietowania produktów; - dbanie o porzą
    StPr/19/1548

    nauczanie wczesnoszkolne, wychowawca kl I
    StPr/19/1540

    obsługa klienta na kasie i sali sprzedaży, wykładanie towaru, prace porządkowe, praca na dwie zmiany w godzinach 5.00-23.00

    przyjęcie, przechowywanie i wydawanie materiałów, kontrola jakości, ilości przyjmowanych towarów, współpraca z przełożonymi, składanie zamówień materiałów do magazynu, wydawanie i przyjmowanie narzędz
    StPr/19/1536
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN