Kucharz

Miejsce pracy: 3 Maja 31, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: - przygotowanie potraw i napojów - porcjowanie i dekorowanie wydawanych potraw - posługiwanie się urządzeniami przy wykonywaniu potraw - zabezpieczenie surowców przed zepsuciem
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.11.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pracodawca: HARMONIC VENTURES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚIĄ
    Adres: Jana III Sobieskiego 11/E6, 40-082 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Katarzyna Kaptur
    Numer telefonu: 698 647 195
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Oferta w ramach doposażenia stanowiska pracy (POWER lub RPO). Kontakt z pracodawcą w godz. 08.00-16.00 po wcześniejszej weryfikacji i wydaniu karty r
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Obsługa urządzenia Professional Nano Mezo X Therapy: Wykonywanie zabiegów: - złuszczania naskórka, - likwidacji zmarszczek, - poprawy kolorytu skóry ciała, - wygładzenia oznak zmęczenia, - ujędrniania
    StPr/19/1348
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    wg programu stażu w godz. 08.00-16.00.
    StPr/19/1350
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    Wg programu stażu w godz: 06.00-14.00/14.00-22.00.
    StPr/19/1352

    wg programu stażu
    StPr/19/1353

    wg programu stażu staż w godz: 7-15
    StPr/19/1354

    wg programu stażu w godz. 12.00-20.00.
    StPr/19/1355

    wg programu stażu staż w godz: 8-16
    StPr/19/1356

    prace administracyjno - biurowe w niepublicznym żłobku i przedszkolu, praca na 1/2 etatu
    StPr/19/1343
    wynagrodzenie od od 1 125 PLN

    obsługa maszyn i urządzeń stosowanych w zakładzie np. wtryskarek, wytłaczarek, określanie parametrów procesów przetwórstwa na podstawie dokumentacji technologicznej, ocena stanu technicznego maszyn, z
    StPr/19/1344
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    - przygotowanie surowców i półproduktów garmażeryjnych do przerobu - sporządzanie różnymi technikami i metodami wyrobów garmażeryjnych - kontrolowanie jakości procesów, półproduktów i garmażeryjnych w
    StPr/19/1328
    wynagrodzenie od od 14,75 PLN