Elektromechanik

Miejsce pracy: Łośnicka 35, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: • Konserwacja i okresowe przeglądy prewencyjne maszyn. • Diagnostyka i naprawa maszyn. • Zapewnienie realizacji zleconych prac dotyczących bezpieczeństwa produkcji i personelu. • Nadzorowanie prawidło
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 01.10.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • uprawnienia SEP 1 kV
    • Uprawnienia SEP
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Virtu Production sp. z o.o.
      Adres: Łośnicka 35, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Aleksandra Miłek
      Numer telefonu: 502-550-638
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą telefoniczny: 502 550 638 lub mailowy: [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      - wykonywanie badań laboratoryjnych zgodnie z obowiązującymi normami - analiza otrzymanych wyników - prowadzenie, nadzór oraz archiwizacja przeprowadzonych prac - zabezpieczenie stanowiska kontrolno-p
      StPr/19/1187
      wynagrodzenie od 2 700 - 3 000 PLN

      Sprzedaż art. przemysłowych (obuwie, odzież), praca w godz. 10.00-18.00
      StPr/19/1191
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      odbiór materiałów od klienta-konstrukcje stalowe-ręczny rozładunek i załadunek samochodu ciężarowego
      StPr/19/1192
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      przyjęcie, przechowywanie i wydawanie materiałów, kontrola jakości i ilości przyjmowanych towarów, współpraca z przełożonymi, składanie zamówień materiałów do magazynu
      StPr/19/1183
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      weryfikacja, klasyfikacja, dekretowanie i księgowanie dokumentów: faktur zakupu, wyciągów bankowych, raportów kasowych - oddziałów Spółki, współpraca, rozliczanie i księgowanie innych dokumentów księg
      StPr/19/1182
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      wg programu stażu w godz. 07.30-15.30
      StPr/19/1174
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      • Przyjmowanie produktów z produkcji. • Rozładunek i załadunek towarów. • Obsługa systemu magazynowego. • Kompletacja wyrobów gotowych. • Obsługa wózka widłowego i/lub wózka paletowego. praca na trzy
      StPr/19/1172
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      • Konserwacja i okresowe przeglądy prewencyjne maszyn. • Diagnostyka i naprawa maszyn. • Zapewnienie realizacji zleconych prac dotyczących bezpieczeństwa produkcji i personelu. • Nadzorowanie prawidło
      StPr/19/1178
      wynagrodzenie od od 4 900 PLN

      Przygotowanie i przekazywanie materiałów do serwisów informacyjnych znajdujących się w grupie Media Zawierciańskie. Umowa o pracę lub współpracę.
      StPr/19/1167

      Utrzymywanie kontaktów z klientami, wysyłanie ofert, negocjacje handlowe, realizacja zamówień.
      StPr/19/1170