Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Obrońców Poczty Gdańskiej 95, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Utrzymywanie kontaktów z klientami, wysyłanie ofert, negocjacje handlowe, realizacja zamówień.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.10.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, kierunek: ekonomia, marketing
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat.B
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomia, marketing
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe na wskazanym stanowisku
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: BEPPE Jolanta Marjańska
        Adres: Obrońców Poczty Gdańskiej 95, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląs
        Osoba do kontaktu: Jolanta Marjańska
        Numer telefonu: 503 193 900
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV ze zdjęciem na adres e-mail: [email protected] lub na rozmowę umawiać się telefonicznie w godz. 8:30 - 16:00 pod nr 503 193 900
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 9:00 - 12:00
        - wykonywanie badań laboratoryjnych zgodnie z obowiązującymi normami - analiza otrzymanych wyników - prowadzenie, nadzór oraz archiwizacja przeprowadzonych prac - zabezpieczenie stanowiska kontrolno-p
        StPr/19/1187
        wynagrodzenie od 2 700 - 3 000 PLN

        Sprzedaż art. przemysłowych (obuwie, odzież), praca w godz. 10.00-18.00
        StPr/19/1191
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        odbiór materiałów od klienta-konstrukcje stalowe-ręczny rozładunek i załadunek samochodu ciężarowego
        StPr/19/1192
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        przyjęcie, przechowywanie i wydawanie materiałów, kontrola jakości i ilości przyjmowanych towarów, współpraca z przełożonymi, składanie zamówień materiałów do magazynu
        StPr/19/1183
        wynagrodzenie od od 3 400 PLN

        weryfikacja, klasyfikacja, dekretowanie i księgowanie dokumentów: faktur zakupu, wyciągów bankowych, raportów kasowych - oddziałów Spółki, współpraca, rozliczanie i księgowanie innych dokumentów księg
        StPr/19/1182
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        wg programu stażu w godz. 07.30-15.30
        StPr/19/1174
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        • Przyjmowanie produktów z produkcji. • Rozładunek i załadunek towarów. • Obsługa systemu magazynowego. • Kompletacja wyrobów gotowych. • Obsługa wózka widłowego i/lub wózka paletowego. praca na trzy
        StPr/19/1172
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        • Konserwacja i okresowe przeglądy prewencyjne maszyn. • Diagnostyka i naprawa maszyn. • Zapewnienie realizacji zleconych prac dotyczących bezpieczeństwa produkcji i personelu. • Nadzorowanie prawidło
        StPr/19/1178
        wynagrodzenie od od 4 900 PLN

        Przygotowanie i przekazywanie materiałów do serwisów informacyjnych znajdujących się w grupie Media Zawierciańskie. Umowa o pracę lub współpracę.
        StPr/19/1167

        Utrzymywanie kontaktów z klientami, wysyłanie ofert, negocjacje handlowe, realizacja zamówień.
        StPr/19/1170