Sprzedawca

Miejsce pracy: Obrońców Poczty Gdańskiej 20h, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: sprzedaż towarów, obsługa klientów, praca w godzinach otwarcia sklepu 8:00 - 20:00, równoważny system czasu pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 09.09.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane osoby z orzeczeniem niepełnosprawności
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: "KOMO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: Obrońców Poczty Gdańskiej 20h, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: ślą
    Osoba do kontaktu: Szymon Brąblik
    Numer telefonu: 664 043 071
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV kontakt w sprawie pracy osobisty w godz. 8:00 - 16:00, po wczesniejszym uzgodnieniu telefonicznym
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8-16
    - wykonywanie badań laboratoryjnych zgodnie z obowiązującymi normami - analiza otrzymanych wyników - prowadzenie, nadzór oraz archiwizacja przeprowadzonych prac - zabezpieczenie stanowiska kontrolno-p
    StPr/19/1187
    wynagrodzenie od 2 700 - 3 000 PLN

    Sprzedaż art. przemysłowych (obuwie, odzież), praca w godz. 10.00-18.00
    StPr/19/1191
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    odbiór materiałów od klienta-konstrukcje stalowe-ręczny rozładunek i załadunek samochodu ciężarowego
    StPr/19/1192
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    przyjęcie, przechowywanie i wydawanie materiałów, kontrola jakości i ilości przyjmowanych towarów, współpraca z przełożonymi, składanie zamówień materiałów do magazynu
    StPr/19/1183
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    weryfikacja, klasyfikacja, dekretowanie i księgowanie dokumentów: faktur zakupu, wyciągów bankowych, raportów kasowych - oddziałów Spółki, współpraca, rozliczanie i księgowanie innych dokumentów księg
    StPr/19/1182
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    wg programu stażu w godz. 07.30-15.30
    StPr/19/1174
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    • Przyjmowanie produktów z produkcji. • Rozładunek i załadunek towarów. • Obsługa systemu magazynowego. • Kompletacja wyrobów gotowych. • Obsługa wózka widłowego i/lub wózka paletowego. praca na trzy
    StPr/19/1172
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    • Konserwacja i okresowe przeglądy prewencyjne maszyn. • Diagnostyka i naprawa maszyn. • Zapewnienie realizacji zleconych prac dotyczących bezpieczeństwa produkcji i personelu. • Nadzorowanie prawidło
    StPr/19/1178
    wynagrodzenie od od 4 900 PLN

    Przygotowanie i przekazywanie materiałów do serwisów informacyjnych znajdujących się w grupie Media Zawierciańskie. Umowa o pracę lub współpracę.
    StPr/19/1167

    Utrzymywanie kontaktów z klientami, wysyłanie ofert, negocjacje handlowe, realizacja zamówień.
    StPr/19/1170