Mechanik samochodów ciężarowych

Miejsce pracy: Towarowa 24A, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: naprawa samochodów ciężarowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 15.07.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: doświadczenie w zawodzie mechanik naprawy samochodów ciężarowych
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE EWA PROKOP
    Adres: Towarowa 24A, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Mariusz Prokop
    Numer telefonu: 604 188 520
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: na rozmowę z pracodawcą proszę umawiać się telefonicznie pod nr 604 188 520
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    naprawa taboru samochodowego, możliwość przyuczenia do zawodu
    StPr/19/1455
    wynagrodzenie od od 3 800 PLN

    spawanie elektryczne i gazowe, cięcie łukiem lub tlenem
    StPr/19/1456

    obsługa taboru maszynowego, możliwość przyuczennia do zawodu
    StPr/19/1457
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    Wg programu stażu - m. innymi: kontrola jakości druku opakowań dostarczanych z drukarni, ocena jakości materiałów do produkcji wyrobów papierowych, kontrola zgodności wykonanego wyrobu z dokumentacją,
    StPr/19/1451
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    rozpoznawanie, różnicowanie i leczenie zaburzeń psychicznych u podopiecznych ośrodka ( dokładny zakres obowiązków oraz wymagania względem kandydatów dostępne są na stronie http://www.zpisdnzawiercie.
    StPr/19/1452
    wynagrodzenie od od 1 500 PLN

    - Rozpoznawanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych, -Wykonywanie przeglądów okresowych i konserwacji - Zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne - Praca na trzy zmiany
    StPr/19/1447
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    - Bieżące utrzymanie ruchu maszyn, - Diagnozowanie, wyszukiwanie, usuwanie usterek i uszkodzeń maszyn w aspekcie elektrycznym, - Umiejętność analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
    StPr/19/1446

    Nadawanie paczek w sklepie internetowym, bezpośrednia obsługa klienta.
    StPr/19/1441
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    Przygotowywanie dań, praca w kuchni, równoważny system czasu pracy (2 dni pracy, 2 dni wolne). Wymagane doświadczenie min. 5 miesięcy
    StPr/19/1438

    Przygotowywanie dań, praca w kuchni, równoważny system czasu pracy (2 dni pracy, 2 dni wolne). Wymagane wykształcenie kierunkowe, nie jest wymagane doświadczenie.
    StPr/19/1439
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN