Zamknij

Sortowacz surowców wtórnych

Nr oferty: 11/6/2022Dodane przez:

Miejsce pracy: Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Wybieranie odpadów określonego rodzaju spośród surowców wtórnych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 01.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19 PLN
System wynagradzania:
Pozostałe wymagania
Inne wymagania: Chęci do pracy, osoby uczące się
Dane pracodawcy:
Pracodawca: kontakt przez OHP
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Helenówka 1, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Osoba do kontaktu: Weronika Antkowiak
Numer telefonu: 34 313 32 33
Język aplikacji:
Wymagane dokumenty:
przekazania dokumentów:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
M. innymi: - opracowanie rocznych planów zamierzeń obronnych; - sporządzanie sprawozdań z realizacji planów zamierzeń obronnych i wykonywanych zadań obronnych; - opracowywanie i bieżące aktualizowanie dokumentacji obronnej; - prowadzenie ewidencji sprzętu obrony cywilnej; - zapewnianie należytej ochrony informacjom niejawnym; - prowadzenie rejestru zbiorów danych przetwarzanych przez administratora danych zgodnie z obowiązującymi przepisami; i inne. Praca na jedną zmianę w godz. 07.30-11.30 Oferta w ramach ogłoszenia konkursu na stanowisko urzędnicze
StPr/22/0714
wynagrodzenie od od 2 200 PLN

wg programu stażu staż w godz: 7-15
StPr/22/0715
wynagrodzenie od 1 565 PLN

wg programu stażu staż w godz: 6-14, 13:30-20:30
StPr/22/0716

produkcja i montaż okien
StPr/22/0709
wynagrodzenie od od 4 200 PLN

pomocnicze prace wykończeniowe na budowie, umowa zlecenie, praca 40 godzin tygodniowo, praca na terenie Zawiercia
StPr/22/0711
wynagrodzenie od od 20 PLN

Mycie i czyszczenie samochodów. Godziny pracy do ustalenia z pracodawcą.
StPr/22/0699
wynagrodzenie od od 19,7 PLN

Wybieranie odpadów określonego rodzaju spośród surowców wtórnych
11/6/2022
wynagrodzenie od od 19 PLN

Praca w kuchni, przygotowanie składników do potraw, pomoc w przygotowaniu posiłków, mile widziana umiejętność pieczenia ciast. Praca na dwie zmiany w godz.: 06.00-14.00/14.00-22.00 Miejsce pracy: Sklep SPAR, Zawiercie, ul. Łośnicka 9
StPr/22/0691
wynagrodzenie od od 3 010 PLN

Praca polega na przeciąganiu pojemników do mechanizmu podnoszenia śmieciarki, transport pełnych kubłów do śmieciarki, podnoszenie kubła na wysokość ok. 10 cm. Zamocowanie kubła w uchwycie podnośnika, włączenie mechanizmu wypróżniania. Prace gospodarcze, sprzątanie nieczystości. Praca na teren powiatu zawierciańskiego i myszkowskiego w godz. 6-14.
StPr/22/0696
wynagrodzenie od od 3 400 PLN

prace ogólnobudowlane na terenie województwa śląskiego, pracodawca zapewnia dowóz z Zawiercia
StPr/22/0697
wynagrodzenie od od 4 300 PLN