Zamknij

DZIELNICOWI ZATRZYMALI POSZUKIWANEGO. MĘŻCZYZNA NIE PŁACIŁ ALIMENTÓW

09:44, 15.01.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Zatrzymany przez dzielnicowych 37-latek był poszukiwany. Mężczyzna uchylał się od wykonania obowiązku alimentacyjnego. Za tzw. niealimentację grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia do roku wolności.

Wczoraj w godzinach rannych zawierciańscy dzielnicowi ustalili, gdzie przebywa poszukiwany mężczyzna. Posiadane przez policjantów informacje potwierdziły się i policjanci zatrzymali 37-latka. Mężczyzna był poszukiwany w związku z popełnionym przestępstwem tzw. niealimentacji. Mieszkaniec Zawiercia ma do odbycia karę 30 dni pozbawienia wolności.

Za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego kodeks karny przewiduje grzywnę, karę ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku. W przypadku, gdy sprawca nie płaci alimentów i poprzez to uniemożliwia uprawnionej do nich osobie zaspokojenia podstawowych potrzeb życiowych,podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMASpełnij swoje marzenia o pięknie urządzonym domu decydując się na zakupy właśnie w naszym sklepie. Dostaniesz u nas najbardziej stylowe meble tapicerowane, wśród których znajdziesz między innymi doskonałe, eleganckie narożniki, niezwykle komfortowe fotele, a także kanapy. Jako autoryzowany sprzedawca wyposażenia domowego, nasze realizacje projektujemy z myślą o gustach, jak i możliwościach finansowych Klientów. Nie czekaj, spełniaj swoje marzenia kupując nasze wytrzymałe, wykonane z solidnych materiałów wyposażenie użytku domowego.
0%