Zamknij

ODZYSKALI SKRADZIONEGO MANA I ZATRZYMALI SPRAWCÓW

09:33, 10.01.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Myszkowscy kryminalni odzyskali skradzionego Mana i zatrzymali w tej sprawie dwóch włamywaczy. Oboje decyzja prokuratora zostali objęci policyjnym dozorem.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego myszkowskiej komendy odzyskali samochód ciężarowy marki Man, który został skradziony z terenu jednej z myszkowskich posesji. O zdarzeniu myszkowskich policjantów zaalarmował pokrzywdzony. Łupem złodziei padły też pieniądze, złoto i przedmioty wartościowe o łącznej wartości 30 tysięcy złotych. Sprawą zajęli się kryminalni myszkowskiej komendy.

Już po kilku dniach intensywnych działań ustalili nie tylko tożsamość sprawcy, ale również parking, na którym skradziony samochód był zaparkowany. Do zatrzymania 37-letniego multirecydywisty i jego wspólnika doszło na terenie powiatu zawierciańskiego. Złodzieje zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Śledczy odzyskali też znaczną część skradzionego mienia, oraz warty ponad 240 tysięcy złotych samochód ciężarowy. O losie włamywaczy zadecyduje teraz sąd. 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMASpełnij swoje marzenia o pięknie urządzonym domu decydując się na zakupy właśnie w naszym sklepie. Dostaniesz u nas najbardziej stylowe meble tapicerowane, wśród których znajdziesz między innymi doskonałe, eleganckie narożniki, niezwykle komfortowe fotele, a także kanapy. Jako autoryzowany sprzedawca wyposażenia domowego, nasze realizacje projektujemy z myślą o gustach, jak i możliwościach finansowych Klientów. Nie czekaj, spełniaj swoje marzenia kupując nasze wytrzymałe, wykonane z solidnych materiałów wyposażenie użytku domowego.
0%