Zamknij

ARESZTOWANY ZA PRZEMYT NARKOTYKÓW

19:11, 26.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Nie mniej niż 3 lata więzienia grożą 34-letniemu mężczyźnie za wprowadzenie do naszego kraju z Republiki Czeskiej 600 działek marihuany oraz 70 porcji amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany w trakcie interwencji po kradzieży sklepowej. Zebrany materiał dowodowy pozwolił sądowi na zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci 3-miesięcznego aresztu tymczasowego.

We wtorkowy poranek dyżurny dąbrowskiej komendy Policji został poinformowany przez pracownika ochrony jednego z dąbrowskich marketów o ujęciu złodzieja, który ukradł słodycze. Na miejsce pojechali mundurowi z patrolówki. W trakcie rozmowy ze złodziejem stróżom prawa nie dawało spokoju dziwne zachowanie 34-latka. Postanowili sprawdzić, czy nie ma on przy sobie rzeczy, których posiadanie jest zabronione.

Po raz kolejny instynkt nie mylił mundurowych, którzy znaleźli przy mężczyźnie blisko 600 działek marihuany oraz 70 porcji amfetaminy. Zatrzymany noc spędził w policyjnym areszcie. Policjanci ustalili, że narkotyki zostały przywiezione do naszego kraju z Republiki Czeskiej. Za wwóz wewnątrzwspólnotowy narkotyków ustawodawca przewidział karę nie mniejszą niż 3 lata więzienia.

Zebrany przez dąbrowskich śledczych materiał dowodowy, pozwolił sądowi na zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci 3-miesięcznego aresztu tymczasowego.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMASpełnij swoje marzenia o pięknie urządzonym domu decydując się na zakupy właśnie w naszym sklepie. Dostaniesz u nas najbardziej stylowe meble tapicerowane, wśród których znajdziesz między innymi doskonałe, eleganckie narożniki, niezwykle komfortowe fotele, a także kanapy. Jako autoryzowany sprzedawca wyposażenia domowego, nasze realizacje projektujemy z myślą o gustach, jak i możliwościach finansowych Klientów. Nie czekaj, spełniaj swoje marzenia kupując nasze wytrzymałe, wykonane z solidnych materiałów wyposażenie użytku domowego.
0%