Zamknij
REKLAMA

POŚCIG ZA 20-LETNIM KIEROWCĄ SEATA

13:34, 22.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Niezatrzymanie się do kontroli drogowej, wyprzedanie na przejściu dla pieszych i szereg innych naruszeń przepisów drogowych ma na swoim koncie 20-letni kierowca seata. Swoją ucieczkę przez policjantami młody mężczyzna zakończył na przydrożnym ogrodzeniu. Na szczęście nie doszło do tragedii.

Wielką nieodpowiedzialnością wykazał się młody kierowca seata, który w sobotę na ulicy Pułaskiego w Myszkowie nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mundurowi z drogówki ruszyli w pościg za oddalającym się seatem, którego kierowca nie reagował na ich żadne sygnały do zatrzymania się, poruszając się przy tym całą szerokością jezdni. W czasie ucieczki popełnił też szereg wykroczeń drogowych. Kierowca, uciekając ulicą Pułaskiego przed ścigającym go radiowozem, nagle skręcił w ulicę Wyzwolenia i zaczął przyspieszać.

Dopiero, gdy dojechał do skrzyżowania z zamiarem wjazdu w ulicę Czarneckiego, stracił panowanie nad pojazdem i swoją jazdę zakończył na przydrożnym ogrodzeniu. Stróże prawa wyciągnęli go z auta. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 20-latek z Leśniaków stracił już swoje prawo jazdy. Odpowie także za popełnione przestępstwo niezatrzymania się do kontroli oraz szereg wykroczeń drogowych. Grozi mu za to nawet 5 lat więzienia.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%