Zamknij
REKLAMA

Nie miał maseczki - był poszukiwany

20:57, 05.11.2020 | D.D
Skomentuj Nie miał maseczki - był poszukiwany
REKLAMA

Zawierciańscy mundurowi zatrzymali poszukiwanego 22-latka. Mężczyzna zwrócił uwagę policjantów, ponieważ nie miał zasłoniętego nosa i ust. Dodatkowo na widok radiowozu zaczął się nerwowo zachowywać. Podczas legitymowania okazało się, że mieszkaniec Zabrza jest poszukiwany. Ma do odbycia karę pozbawienia wolności. Został również ukarany za brak maseczki.

Wczoraj po godzinie 23:00 patrolując ulicę 3 Maja w Zawierciu, policjanci zauważyli mężczyznę, który nie stosował się do obowiązku zasłaniania nosa i ust. Na widok radiowozu zaczął się nerwowo zachowywać. Podczas legitymowania okazało się, że 22-latek jest poszukiwany. Mieszkaniec Zabrza ma do dobycia karę pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Za brak maseczki policjanci ukarali go mandatem.

Przypominamy!

Od 10 października br., w całym kraju mamy obowiązek zakrywania nosa i ust w przestrzeni publicznej: w sklepie, autobusie, ale także na wolnym powietrzu. Zwolnione z tego obowiązku są jedynie osoby, które posiadają zaświadczenie lekarskie, czy też dokument, który potwierdza niepełnosprawność.

[KPP Zawiercie]

 

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA