Zamknij
REKLAMA

Od czterech lat trwa przebudowa linii kolejowej na odcinku Częstochowa – Zawiercie

06:41, 14.09.2021 | M.R
Skomentuj
REKLAMA

Zapraszamy mieszkańców Poraja, władze lokalne oraz wszystkich, których interesują lokalne inwestycje na spotkanie, które odbędzie się 16 września 2021 r. w godzinach 18.00-19.30 w Centrum Informacji Turystycznej w Poraju, ul. 3 maja 1. Organizatorami spotkania są Fundacja im. Stefana Batorego i Urząd Gminy Poraj.

Od czterech lat trwa przebudowa linii kolejowej na odcinku Częstochowa – Zawiercie, z której korzystają także mieszkańcy Poraja. Przez cały czas pracownicy Fundacji Batorego przyglądają się w jaki sposób inwestycja jest realizowana, na jakie napotyka trudności i czy zdarzają się w sytuacje niepożądane z perspektywy mieszkańców. 

W spotkaniu udział wezmą również przedstawiciele PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., instytucji zamawiającej, którzy odpowiedzą na pytania pytań na temat prowadzonych jeszcze na linii rób oraz planowanego terminu oddania linii do użytku. Poruszony zostanie m.in. temat niedokończonego przejścia podziemnego na stacji w Poraju.

Podobne spotkania odbyły się także w Częstochowie, Słowiku i Myszkowie. Jest to ważny element monitoringu, który pozwala obserwatorowi, czyli Fundacji Batorego, dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak mieszkańcy postrzegają przebieg inwestycji, jakie mają związane z nią obawy i oczekiwania. 

Fundacja im. Stefana Batorego kieruje do Państwa zaproszenie  do udziału w spotkaniu, a także do upowszechnienia informacji i zaproszenia mieszkańców. 

Fundacja im. Stefana Batorego

ul. Sapieżyńska 10A, 00-215 Warszawa

tal. 22 536 0271, faks: 22 536 

(M.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%