Zamknij
REKLAMA

Krzesimir Dębski w Zawierciu

12:39, 21.06.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

1 lipca 2022 roku przypada 107. rocznica nadania Zawierciu praw miejskich. Z tej okazji serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców do udziału w uroczystej Gali Otwarcia Urodzin Zawiercia, która rozpocznie się w piątek, 1 lipca o godz. 20 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury (przy ul. Piastowskiej 1).

Na scenie zaprezentuje się Warsaw Impressione Orchestra pod batutą znakomitego polskiego muzyka, kompozytora, dyrygenta - Krzesimir Dębski. Wystąpią także soliści: Milena Lange i Damian Wilma. Koncert poprowadzi znana polska aktorka, Laura Łącz.

W przerwie koncertu, zapraszam na wernisaż „Zawiercie na starej pocztówce”. Będzie to okazja, aby przenieść się w czasie i zobaczyć, jak rozwijało się nasze miasto na przestrzeni lat.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc siedzących w sali widowiskowej MOK Zawiercie, dla mieszkańców Zawiercia zostały przygotowane bezpłatne zaproszenia

Można je odbierać w Urzędzie Miejskim w Zawierciu w Sekretariacie Prezydenta Zawiercia (pok. 111) w godzinach pracy urzędu.

#ZawiercieMiastemKultury #DziejeSięWięcej

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%