Zamknij

Ś W I Ę T O K U P A Ł Y 2023 w Łazach

08:28, 26.06.2023 Aktualizacja: 08:30, 26.06.2023
Skomentuj

Już tylko kilka dni do tego największego wydarzenia plenerowego w naszej gminie. Już dzisiaj możemy przedstawić program wydarzenia.

Rozpoczynamy od godz. 16.00 zapraszając najmłodszych do wspólnej zabawy z animatorami. Następnie na scenie pokażą się młodzi utalentowani artyści, którzy zaprezentują nam swoje dokonania muzyczne, zarówno te wokalne jak i instrumentalne. Nie zabraknie dużej dawki dobrego "rocka". A to za sprawą zespołu MARFIA, który wykona dla nasz największe przeboje tego gatunku muzycznego.

O godzinie 19.00 na scenie pojawi się LANBERRY znana nam chociażby z takich przebojów jak "Ostatni most", "Nie ma mnie" czy też "Waniliowe". Jak co roku Święto Kupały to także świętojański obrzęd "Puszczania wianków" połączonych z ogniskiem.

A o godz. 21.00 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru, zespół PIERSI, którego przebój "Bałkanica" znany jest nucony przez niemalże nas wszystkich. Po koncercie zapraszamy na "POKAZ SZTUCZNYCH OGNII" a całość zakończy "Dyskoteka pod gwiazdami".

Oprócz prezentacji artystycznych czeka na nas także impreza pływacka - OPŁYWAMY GMINĘ ŁAZY - odbywająca się na terenie Parku Wodnego Jura.

Oprócz tego STREFA ZABAW oraz GASTRONOMIA

BĄDŹCIE Z NAMI

(.Miejski Ośrodek Kultury w Łazach)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%