Zamknij
REKLAMA

Gdzie na BLACK WEEK Zawierciu?

09.31, 25.11.2022 Maria Ratajczak Aktualizacja: 14.15, 25.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

BLACK WEEK Zawierciu - najlepszy w Salonie Grejs, ul. Wyszyńskiego 1. Teraz jest najlepsza okazja na zakup bielizny w najlepszych cenach. A Święta tuż, tuż...

40% rajstopy, skarpety

Do tej grupy wchodzą też pończochy, podkolanówki, skarpetki - od aktualnych cen całe 40% rabatu!

30% piżamy, szlafroki, koszule, akcesoria

Do tej grupy wchodzi też większość obsessiva, czyli koszulki sexy, piżamy letnie, które mają zawieszkę 15% teraz z rabatem 30%, akcesoria to cały Julimex i wszystko to, co nie jest wyszczególnione w głównych grupach asortymentowych, np. ciapy.

20% biustonosze, majtki

Biustonosze, które mają zawieszkę 15% teraz z rabatem 20%, pozostałe biustonosze z zawieszkami z rabatem 30%, 50%, 70% - zawsze na korzyść klienta!

Serdecznie polecamy i zapraszamy;-)

(Maria Ratajczak)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMAGabrysia Szczepara ma 9 lat, mieszka w Zawierciu i choruje na rdzeniowy zanik mięśni typ 1 .Urodziła się zdrowa lecz do 4 miesiąca nagle zachorowała. Jest na stałe podłączona do respiratora, nie potrafi siedzieć samodzielnie, trzymać głowy , oddychać jest karmiona rurką prosto do żołądka. Pomimo tej choroby jest dzieckiem szczęśliwym i uśmiechniętym a my rodzice robimy wszystko aby miała najbardziej normalne dzieciństwo i życie. Gabrysia od 4 lat dostaje lek na swoją chorobę, są to zastrzyki w kręgosłup podawane w szpitalu co 4 miesiące. Lek naprawdę pomaga, widzimy to, że choroba nie postępuje, córka jest silniejsza , wykonuje nowe ruchy, ma silniejsze rączki i nóżki, są to minimalne postępy ale najważniejsze że je widzimy i idziemy do przodu. Gabrysia jest dzieckiem sparaliżowanym, leżącym, więc ma obniżoną odporność dlatego bardzo ważna jest dla niej kondycja, o którą walczymy każdego dnia poprzez odsysanie, oklepywanie, siadanie z córką na kolanach, robienie różnego rodzaju ćwiczeń wspomagających. Córka oczywiście jest pilną uczennica drugiej klasy podstawowej, lubi zajęcia bardzo z nauczycielami i spotkania z dziećmi. Gabrysia wymaga stałej intensywnej rehabilitacji, zakup sprzętu specjalistycznego, opieki medycznej oraz zakupu lekarstw , suplementów i odżywek aby mogła powoli odzyskiwać wszystko to co jej choroba zabrała od pierwszych dni życia. Średnie koszty związane z chorobą córeczki wynoszą około 4-5 tys zł miesięcznie. To właśnie dzięki ludziom dobrego serca, których zawsze Bóg stawia na naszej drodze jesteśmy w stanie zapewnić córce normalne życie pomimo tak ciężkiej choroby. Modlimy się codziennie o jej zdrowie i wierzymy, że któregoś dnia nasza córka obudzi nas rano, wstanie sama z łóżka o własnych siłach i powie , patrz mamo, patrz tato jestem już zdrowa. Wszystkim z góry bardzo dziękujemy za wsparcie dla naszej córeczki Gabrysi, pozdrawiamy serdecznie i życzymy Wam dużo zdrowia.
0%